Někdy je lepší věřit lži než se pitvat v pravdě.

Tady máte 7 situací, které není radno rozmazávat!

1) Kdo ti píše?

Přijde-li mu ve vaší přítomnosti nečekaná SMS, nedělejte scény. Odpověď typu Jarda, Pepa, Karel vám vůbec nic neřekne, protože stejně nemáte tušení, jaká pánská přezdívka přísluší které dámě.

2) Miluješ mě ještě?

Jasně že vás miluje! Tuhle odpověď uslyšíte zaručeně vždy. Bohužel i ve chvíli, kdy už to dávno pravda nebude. Holt v tomto okamžiku je milosrdná lež určitě na místě!

3) Líbí se ti moje vlasy?

I když mu vůbec nedošlo, že jste právě vyplázla 2000 korun za kadeřníka, vychválí váš nový sestřih do nebes. I přesto, že opravdovou změnu nevidíte ani vy sama.

4) Sprchoval jsi se dneska?

Samozřejmě že ano! Ty stejné trenýrky, co má na sobě, jsou ve skříni pravděpodobně ještě 3×. Ne, nejsou. Trapná lež, taky lež.

5) Byl si opilý, když jsi dorazil domů?

Samozřejmě že nebyl. Přece řekl, že pil od 12 vodu a domů dorazil po jedné hodině. To, že jste šla spát okolo druhé hodiny, je už vedlejší. Pravdou je, že po jedné je i ta šestá ranní.

6) Jsem unavená, ty se zlobíš?

Určitě nezlobí, ale ještě jednou položte tak debilní dotaz a vybouchne vzteky! Usínat se stožárem v kalhotách je totiž to nejpříjemnější, co si dovedl představit. Takže zatnout zuby, pánové, a dobrou noc.

7) Jsem tlustá?

Nejste přece! Když to řekl váš partner, tak to musí být pravda. Zeptáte-li se však například zrcadla, kdo je v zemi nejtlustší, bude asi upřímnější.