Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

7 podivných „náhod“, které 29. dubna pronásledovaly sebevraždu Ivety Bartošové!

29. duben se výrazně zapíše do českých „populárních“ dě­jin.
Zdroj: archiv

Sebevražda Ivety Bartošové (†48) zasáhla celé Česko, Moravu i Slezsko. A také naše bratry na Slovensku a zcela jistě i příbuzenstvo Domenika Martucciho v Itálii. Jestliže se nad její sebevraždou vznáší množství otazníků a nevyjasněných okolností, tohle je několik podivných souvislostí, které se k dnešnímu dni vztahují.

1) Josef Rychtář dnes slavil narozeniny.

2) Josef Rychtář odjel dnes ráno k soudu ohledně věhlasné potyčky se Zdeňkem Macurou před kulturním domem ve Svitavách. Kdyby zůstal doma, k neštěstí by možná nedošlo. Alespoň ne dnes.

3) Partner a kolega Ivety Bartošové Petr Sepéši zahynul v roce 1985 obdobně tragickou smrtí při nehodě na železničním přejezdu ve Františkových Lázních.

4) Na dnešní den připadá podle lunárního kalendáře takzvané novoluní, které dle výkladu představuje nové začátky, ale také ukončení a vnitřní přeměnu.

5) Ivetu pojilo mnoho paralel s americkou zpěvačkou Whitney Houston. Obě prorazily zhruba ve stejné době, padly na dno a zemřely v úplně stejném věku 48 let.

6) Ve stejný den roku 1945 fingoval Adolf Hitler společně s Evou Braunovou po svatbě společně sebevraždu.

7) 29. dubna roku 2011 se uskutečnila nejoslavovanější svatba prince Williama a Kate Middleton, při které přijali tituly vévody a vévodkyně z Cambridge.

Související články

Další články