Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

7 opravdových důvodů, proč milovat muže

Uznejte sami, kdo by je nemiloval, když jsou schopni vám protáhnout trubky a
ještě u toho vypadat takhle.
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Občas je milujeme, občas nenávidíme. Většinou na ně nadáváme, ale jsou věci, které se na lidských samcích opravdu musí ocenit. A tím nemyslíme schopnost zaparkovat lépe než žena, ale přinášíme vám 7 skutečných důvodů, proč muže milujeme a potřebujeme.
  1. Umí to s kladivem a vypadají u toho dobře. Ano, i když váš samec není úplně Channing Tatum a možná mu ten předek montérek zdobí pěkná vana, tak to s příklepovým kladivem prostě umí líp, protože ví, jak ho má uchopit, a minimálně vypadá, jakože ví, co dělá.
  2. Jako princ na bílém koni je schopen vám přicválat na pomoc vždy, když potřebujete vyměnit žárovku, vyndat vlasy z odpadu, vymalovat, nabrousit parkety, naprogramovat kanály na televizi nebo zkontrolovat stav pánevního dna.
  3. Poradí vám se vším ohledně elektroniky. Nejvýkonnější software, harddisk, větrák, vysavač, klimatizace do auta, foťák, x-box, anální kolík. Muži prostě mají o těchto věcech přehled.
  4. Pokud se vám porouchá auto, můžete se spolehnout, že vám přispěchá na pomoc, pokud tedy nebudete trčet uprostřed pouště, deštného pralesa nebo dálnice D1 směrem na Brno. Minimálně stoprocentně zná číslo na odtahovku nebo kámoše Pepu, co to umí s heverem.
  5. Když se po náročném dni potřebujete schoulit v jeho pevném objetí, napustit horkou vanu nebo namasírovat nohy, je tu pro vás. Pokud mu před tím nenápadně naznačíte potenciální možnost orálního sexu po splnění všech těchto bodů, docílíte okamžitého výsledku.
  6. Je to skvělý parťák do kina! Pokud potřebujete doprovod do kina a vezmete ho na Marvelovku, buďte si jistá, že si celý den bude broukat, nikdo ho nevytočí, pravděpodobně vám v ten den minimálně jednou řekne, že vás miluje, a dokonce možná, bez vyzvání vynese odpadky. Pozor! Pokud po něm však budete chtít, aby vás doprovodil na novou Bridget Jonesovou, docílíte jedině toho, že ho večer bude bolet hlava, a nebude to jeho vina, jednoduše se mu prostě ten den už nepostaví.
  7. Můžete si na něm vylévat zlost. Pokud procházíte hormonálními změnami, periodou, těhotenstvím nebo venku prší a vy si potřebujete na někom vyléčit estrogen. Není nic jednoduššího než ho seřvat za to, že je prase, smrdí, nevyměnil kočce záchod, přijde z práce a sedne si k televizi nebo k počítači, jste na všechno sama a s ničím vám nepomůže. Pokud nejste úplná psychotická kráva a miluje vás i vaše hormony, pravděpodobně si to nechá líbit a odejde do sprchy nebo zalévat zahradu.

Související články

Další články