Úspěšní hokejisté v NHL nejen mají bankovní konta k prasktnutí, ale také se je neustále snaží sbalit krásné ženy. Některým z nich se to podařilo a žijí si tak v luxusu a přepychu, sedm z nich jsme pro Vás vybrali.

1. Maripier Morin (29)

Herečka z Quebecu chodí s Brendonem Prustem, který v NHL hraje za stejný klub jako Tomáš Plekanec. Její sexy tělo nyní může hokejista obdivovat každý den, protože jeho klub už má po sezóně.

2. Carrie Underwood (33)

Americkou country zpěvačku si v roce 2010 vzal Mark Fisher. Spíše než kvůli zpěvu ho ale sbalila na své krásné telíčko a tvářičku, protože na to hokejky letí nejvíce.

3. Rachel Linke (27)

Sam Gagner má dívku s překrásným obličejem a nemůže se na ní vynadívat, proto také ihned po tréninku spechá domů, aby se jeho kráska nenudila. Rachel je doktorkou, tudíž velmi dobrou partií i ze strany hokejisty, pár je již zasnouben.

4. Melanie Collins (27)

Oba spojuje sport, protože Melanie je TV reportérkou a to určitě byl důvod, proč uhranula Scotta Upshalla. Její tělíčko nemá daleko od dokonalosti, protože si v minulosti tykala s modelingem.

5. Elisha Cuthbert (33)

Velmi známá herečka aktuálně neuspokuje nikoho z brandže, nýbrž je již třetím rokem manželkou Diona Phaneufa. Elisha oslnila svět svou rolí ve filme “Sexbomba od vedle” nebo “Maximální turbulence”. Je to prostě kus a to borec oblékající dres Maple Leafs moc dobře ví.

6. Lindsey Vecchione (27)

Jonathan Toews má doma prvotřídní sexbombu. Mužům při pohledu na ní praskají poklopce. Jedná o modelku, která oslňuje hlavně svým poprsím, čehož si všimli i zástupci Playboye, pro které pracovala.

7. Barbie Blank (29)

Zrovna něžnou krásku doma Sheldon Souray nemá. Barbie dělá wrestling a uspokojení pomocí misionářské polohy ji v posteli určitě stačit nebude. V minulosti se věnovala také gymnastice a byla roztleskávačkou, Sheldon moc dobře ví, jakým pokladem je jeho snoubenka!