Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

7 myšlenek, které proběhnou každému chlapovi hlavou, když potká hezkou holku!

Zdroj: archiv
Zadaný, nebo nezadaný, za hezkou holkou se otočí téměř každý chlap. Ten, kdo říká, že na vzhledu nezáleží, lže!

Naštěstí má každý jiný vkus, tudíž i plnoštíhlé boubelky se dočkají svého plnoštíhlého prince na bílém koni!

Muži jsou od přírody lovci, a proto nebuďte, dámy, naivní, že ho zajímáte pouze a jen vy.

Pro muže je přirozená polygamie, nemůžete jim mít tedy za zlé jeden letmý pohled za každou procházející se sukní. No jen si představte, jak by to tu asi vypadalo, kdyby se člověk řídil pudy?

U většiny případů se naštěstí řídíme mozkem.

Tady je 7 myšlenek, které pánům proběhnou hlavou, když zaostří na pěknou slečnu!

1. První pohled

První pohled je pro pány hodně důležitý. Během několika málo sekund dokáží zjistit vaše přednosti i nedostatky. Základní hodnotící kritéria jsou obličej, prsa a zadek.

2. Prsa

Prsa jsou ukazatelem plodnosti, tudíž patří k hlavním kritériím. Muži mají rádi plodné ženy, proto se nemusíte bát, že si všimli toho špatně zamaskovaného akné na vaší tváři.

3. Zadek

Pevný, nebo povislý? Mužská představivost funguje jako rentgen. I když je venku –5 °C a vy na sobě máte zimní kabát, v mužské hlavě jste momentálně absolutně nahá.

4. Dostupnost

Je pro mě tato dívka dostupná? Někteří pánové postrádají soudnost a vydávají se vstříc svému štěstí, aniž by se předtím koukli do zrcadla.

5. Inteligence

Další myšlenka, která proběhne klukovi hlavou po spatření krásné dámy, je, zda má slečna všech pět pohromadě. K tomu už pouhý pohled nestačí, proto je nutná krátká konverzace.

6. Oslovení

Jen málo mužů dokáže s klidem oslovit hezkou ženu. Většinou se muž zakoktá už u první věty a šance na seznámení s potenciální matkou jeho dětí se v tu ránu rozplyne.

7. Single, či ne

Mnohdy k oslovení ani nedojde, protože si muž uvědomí, že tak krásná žena přeci nemůže být sama. Omyl! Kluk není nemoc a za pokus to stojí. Když nebude partner poblíž, stane se vám tak maximálně trapas.

Související články

Další články