Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

7 měsíců tvrdila, že je těhotná, a pak předstírala potrat. Kdo musel kvůli její krvavé lži zemřít?

Zdroj: profimedia.cz
Anita (43) z Alabamy předstírala sedm měsíců, že je těhotná, a ničeho podezřelého si nevšiml ani její manžel. Když už se blížil porod, řekla si, že by měla potratit. Udělala to ale velmi bizarní formou, nad kterou zůstává rozum stát.

Johnny Parker (43) přišel jako každý den domů a těšil se se svojí milovanou ženou Anitou na společného potomka Jenže když ji uviděl, nevěřil svým očím. Ležela na posteli a byla celá od krve. Žena mu tvrdila, že potratila a plod spláchla do záchodu.

Byl v šoku a snažil se jí pomoct. Ihned ji odvezl do nemocnice. Jenže tam se dozvěděl šokující pravdu. Lékaři mu řekli, že jeho žena nikdy těhotná nebyla a celé těhotenství jenom předstírala. Jak to, že si toho ale Johnny nevšiml?

Strašně ho to naštvalo a odjel domů. Ženu si pak z nemocnice vyzvedli její příbuzní. Manžel ji nechtěl ani vidět a nechápal, proč mu lhala a vše si vymyslela Jaký k tomu měla důvod? "Mám pocit, že celou dobu musela vystrkovat břicho. Vypadala opravdu jako těhotná," řekl manžel. Dokonce mu i poslala ultrazvuk, ale byl to obrázek z internetu.

Když se vrátil domů, nemohl najít svoji čivavu. Pomohli mu hledat i sousedi, kteří objevili mrtvé vykuchané štěně v popelnici vedle domu. To byl pro Johnnyho další šok. Jeho manželka totiž použila krev ze psa a další jeho části těla, aby mohla předstírat potrat

"Miloval jsem toho psa," řekl Johnny. Anita Parker byla obviněna z týrání zvířat prvního stupně. Dosud ale není jasné, proč předstírala těhotenství a následný potrat. Jisté ale je, že Parkerovi už ve svém šťastném manželství pokračovat nebudou.

Související články

Další články