Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

7 důvodů, proč nikdy nerandit s EX kámošky!

Zdroj:

Randit s ex vaší kamarádky je odjakživa jasné tabu, tak jako je nepřípustná tolerance ponožek v sandálech. Bohužel existuje módní peklo a bohužel jsou mezi námi sebevražedkyně s klidnou hlavou, avšak horkým srdcem nad vztahovým kamikadze (bez chráničů, přilby a značné slevy na plastickou chirurgii, která bude po vyškrábání obličeje sakra potřeba). Jste na scestí, zda zahodit celoživotní přátelství na život a na smrt, či vzdát se šance poznat toho pravého, bez ohledu na to, že v testu pravosti pana Božského již jednou neprošel?

Čtěte 7 důvodů, proč neztrácet čas s randěním s ex kamarádky:

1. Kámoška 4 ever!

Muži přicházejí a odcházejí. Jediné, co vám však vždy zůstane, je kamarádka, která vás nikdy neopustí kvůli tomu, že jste ztloustla, změnila image či jste občas náladová. Opravdu byste chtěla přijít o spřízněnou duši, která si s vámi vždy mileráda dá sklenici nutelly a zhlédne nový díl Sexu ve městě? To přece za jeden (ne)kvalitní sex nestojí.

2. Kalhotky a kluci se prostě nepůjčují!

Victoria's Secret spodní prádlo by se vám určitě půjčovalo těžce, obzvlášť má-li kamarádka větší pozadí a z velikosti S by byla rázem XL. Tak stejně byste měla vnímat horké zboží, jako je bývalý přítel vaší kamarádky. Je už jednou použit a zneužit, to přece nechcete.

3. Věčné porovnávání

Pustíte-li se přesto do vztahu s mužem, který již jednou vaší partou prošel jako přítel kamarádky, budete mít stále na talíři věčné porovnání. A to hned z obou stran. Vaše vnitřní já vás bude nahlodávat s otázkou, zda kamarádka nebyla v nějakých věcech lepší (zda se mu např. nelíbil více styl jejího divokého sexu oproti vaší romantice). Na druhou stranu se stoprocentní pravděpodobností někdy uslyšíte, že byste mohli vyrazit tam a tam, neboť kamarádka XY byla z toho nadšená. Nemluvě o tom, že opravdu nechcete dostat stejný dárek k Vánocům akorát v jiné barvě. To je strop!

4. Fantom party

S expřítelem kámošky je vše těžší. Nemusíte ho sice s nikým seznamovat a ušetříte si trapné chvilky, nicméně chcete opravdu slyšet: "Nechodil on s Katkou? To jste teď jako vy dva? Nebo snad teď randíte ve třech?" To prostě nechcete.

5. Usvědčena z nevěry

Ať je vaše kamarádka tolerantní jakkoliv, nikdy se nevyhnete nařčení z nevěry vašeho dívčího přátelství. Ať budete sebevíce vysvětlovat, že vztah s jejím ex vznikl až po jejich rozchodu, nemyslete si, že tomu bude věřit. A přátelství budované desítky let je fuč!

6. Pravá kamarádka nikdy neřekne ne!

Přestože se kamarádky zeptáte, zda by jí vadilo, když začnete randit s jejím ex, nikdy neřekne pravdu. Jenže i tato na první pohled nijak nebezpečná otázka může mezi vás vrazit hodně velký klín (ne kůl či něco jiného velkého a toporného). A opět - kamarádství je nenávratně ztraceno.

7. Je opravdu ten nej, pan Božský, když se s ním vaše kámoška rozešla?

Sakra, ten chlap už je jednou vyzkoušen a testem neprošel. Proč tedy zahazovat čas s bytostí z Marsu, která je úplně mimo?

Ex kamarádky? Prostě tabu. Tečka.

Související články

Další články