Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

7 důvodů, proč muže šminkami prostě neoblafneme

Zdroj: achiv

Milé dámy, přiznejme barvu. Která z nás je ochotná vyrazit ráno z domu bez řasenky

Ze zkrášlovacích metod se stala rutina a my nejsme ochotné připustit fakt, že bychom světu odtajnily svou pravou tvář. Problém ale je, že čím víc se přetvařujeme, tím víc pak musíme skutečně přiznávat.

Tohle je 7 důvodů, proč muži na naše triky stejně nejsou dlouho zvědaví

1) Dřív nebo později se vedle něj probudíte. A s řasenkou rozmazanou až za ucho a tváří plnou pupínků z neodlíčeného make-upu jej vážně neokouzlíte.

2) Pokud si myslíte, že muži nevnímají přeměnu nevýrazného káčátka v sexbombu, která se z vás stane cestou z koupelny, jste na omylu. Jsou bystřejší, než byste si dokázaly představit.

3) Tak jako chtějí nahé vaše tělo, chtějí i nahou tvář. Žmolky tmavé hmoty na řasách a vazelína na rtech jim nechutná.

4) To, že jste se mu líbila upravená v baru, neznamená, že o vás později ztratí zájem. A pokud ano, zamiloval se jen do mistrovského díla, které jste vykouzlila na své tváři, ale ne do vás.

5) Muži nejsou tak povrchní, jak vypadají. Všímají si detailů zakomponovaných v celku. Pokud jim voníte a připadáte souměrná, odpustí vám kruhy pod očima i pupínky, věřte tomu.

6) Vy byste se snad chtěla mazlit s mužem a la nabalzamovaná figurína z výlohy? Odpověděly jste si samy...

7) Pokud se nelíbíte bez make-upu sama sobě, pravděpodobně se nebudete líbit ani svému vyvolenému. Jen sebevědomá žena dostává zelenou.

Související články

Další články