Miliony krásných mladých dívek po celém světě se ptají, proč o ně muži nejeví zájem a raději dávají přednost starším ženám. Na vztah mladý muž – starší žena se sice většina lidí stále dívá spíše skepticky, ale ve skutečnosti nejde o nic, co by nás mělo příliš překvapovat. Pokud někdo hledá zralou, zkušenou partnerku, nemá co řešit. Důvodů je ovšem víc…

  1. Sebejistota – starší ženy jsou díky svým bohatým životním zkušenostem mnohem sebejistější. A to se mužům líbí.
  2. Rozvážnost – rozvážnost podle některých znamená vědět, co je třeba žádat a čemu je třeba se vyhýbat. Většina starších žen to ví naprosto přesně.
  3. Samostatnost – starší ženy jsou bezesporu mnohem samostatnější než mladé dívky. Obvykle jsou finančně i emočně nezávislé a nepotřebují, aby je partner „obskakoval“.
  4. Upřímnost – základem kvalitního vztahu je upřímnost. Starší ženy s ní nemají žádný problém.
  5. Zkušenosti – jak již bylo řečeno, starší ženy jsou zkušené. A to nejen v oblasti sexu (což je pro řadu mužů pochopitelně také velmi důležité). Mají za sebou více vztahů, proto dobře vědí, na co si dát pozor a čeho se vyvarovat.
  6. Konverzace – jakmile počáteční zamilovanost začne ztrácet na intenzitě, pro vztah začne být velmi důležitá i smysluplná konverzace. Muž ocení starší ženu, která mu může nabídnout víc než jen sex a skvělý vzhled.
  7. Sex – starší ženy jsou vynikající milenky. Nedělá jim problém říct si, co chtějí (a jak), rády experimentují a dokážou si sex užívat naplno. Rovněž mají větší pochopení pro nezkušené muže. Není se co divit, že mnoho mladíků se raději nechává zaučit od nich než od svých vrstevnic.