Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

7 důvodů, proč muže přitahují starší ženy: Čtěte!

Řadu mladíků přitahují výhradně atraktivní starší ženy. Proč tomu
tak je?

Miliony krásných mladých dívek po celém světě se ptají, proč o ně muži nejeví zájem a raději dávají přednost starším ženám. Na vztah mladý muž – starší žena se sice většina lidí stále dívá spíše skepticky, ale ve skutečnosti nejde o nic, co by nás mělo příliš překvapovat. Pokud někdo hledá zralou, zkušenou partnerku, nemá co řešit. Důvodů je ovšem víc…

  1. Sebejistota – starší ženy jsou díky svým bohatým životním zkušenostem mnohem sebejistější. A to se mužům líbí.
  2. Rozvážnost – rozvážnost podle některých znamená vědět, co je třeba žádat a čemu je třeba se vyhýbat. Většina starších žen to ví naprosto přesně.
  3. Samostatnost – starší ženy jsou bezesporu mnohem samostatnější než mladé dívky. Obvykle jsou finančně i emočně nezávislé a nepotřebují, aby je partner „obskakoval“.
  4. Upřímnost – základem kvalitního vztahu je upřímnost. Starší ženy s ní nemají žádný problém.
  5. Zkušenosti – jak již bylo řečeno, starší ženy jsou zkušené. A to nejen v oblasti sexu (což je pro řadu mužů pochopitelně také velmi důležité). Mají za sebou více vztahů, proto dobře vědí, na co si dát pozor a čeho se vyvarovat.
  6. Konverzace – jakmile počáteční zamilovanost začne ztrácet na intenzitě, pro vztah začne být velmi důležitá i smysluplná konverzace. Muž ocení starší ženu, která mu může nabídnout víc než jen sex a skvělý vzhled.
  7. Sex – starší ženy jsou vynikající milenky. Nedělá jim problém říct si, co chtějí (a jak), rády experimentují a dokážou si sex užívat naplno. Rovněž mají větší pochopení pro nezkušené muže. Není se co divit, že mnoho mladíků se raději nechává zaučit od nich než od svých vrstevnic.

Související články

Další články