Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

7 důvodů, proč jsou ženy narozené ve znamení Lva ty nejlepší milenky!

Ne nadarmo se o náruživých ženách říká, že jsou v posteli jako lvice!

Ženy narozené ve znamení Lva se umějí pohybovat na celé škále kočkovitých šelem. Od roztomilé kočičky až po rozlícenou saň!

A právě variabilita emocí je jejich hlavní devízou, zvlášť co se sexuálního nadání týče!

Nevěříte? Tohle jsou jejich nesporné přednosti.

1) Vášeň

Lvice jsou nespoutané a vášnivé milenky. Jejich živlem je totiž oheň a ony mu podléhají víc než kterékoliv jiné znamení zvěrokruhu.

2) Teatrálnost

Zrozenkyně ve Lvu mají velké smysl pro drama. Když se radují, jejich radost zaplaví celý svět, a když se zlobí, máte pocit, že vypukne třetí světová. Jenže právě takových výkonů jsou schopné i v ložnici!

3) Energie

Ženy ve Lvu jsou plné životního elánu, dravosti a neutuchající energie. Tahle dáma vám pravděpodobně nikdy neřekne, že je příliš unavená nebo že ji bolí hlava, když projevíte jen drobnou záminku, že o ni stojíte.

4) Soutěživost

Lvice milují vítězství! Žádnou jinou variantu vlastně ani nepřipouštějí, a proto se budou sakra snažit, aby se do vašeho života zapsaly jako ty nejlepší milenky!

5) Nenasytnost

Ohnivým ženám ve Lvu nestačí jen drobná ochutnávka. Budou chtít dostat z vás úplně všechno. Připravte se tudíž na postelovou smršť a přehlídku všech možných i nemožných kreací.

6) Přítulnost

Stejně jako každá jiná kočkovitá šelma tak se i ze zuřivé lvice snadno stane mazel, který se vám v noci spokojeně stočí kolem ramen. Jen ji hezky hlaďte a uvidíte, jak bude vrnět.

7) Velkorysost

Jakmile si získáte srdce ženy ve znamení Lva, bude vás chtít zahrnout tou největší možnou láskou a péčí, kterých je schopna. A nebude to jen pokrytecká taktika. Ona taková skutečně je. Zvlášť když miluje!

Mohlo by vás zajímat

Další články