Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

7 důvodů, proč jsou muži s ponožkami v sandálech ideální partií pro vztah

7 důvodů, proč jsou muži s ponožkami v sandálech ideální partií pro vztah
Zdroj: wikipedia.org
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o muže, kteří nosí ponožky v sandálech.

Potkávám je každý den! Jsou českým fenoménem a nepřehlédnutelným maskotem módního nevkusu. Paka s ponožkami v sandálech asi nikdy nevymřou, protože nějakou módní policii mají u zadku. A vlastně je to dobře! Když se nad tím tak zamyslím, přijdu minimálně na 7 překvapivých důvodů, proč tahle exotická odrůda mužů není vůbec špatnou partií.

1. Jsou (ne)dobrovolně věrní

Když máte doma chlapa, který se umí obléknout jako člověk, existuje riziko, že s ním budou na ulici a v práci navazovat kontakt osoby opačného pohlaví. S týpkem, co má fusky v sandálech, se však žádná normální žena bavit nebude. Utrhla by si ostudu. Riziko nevěry je tak absolutně minimální a vy můžete v klidu spát.

2. Uctívají rodinné hodnoty

Ponožky v sandálech nosili jejich pradědové, dědové i otcové. To, že se móda výrazně změnila, přeci není důvod k tomu, aby tuto rodinnou tradici porušili. Potrpí si na rodinné hodnoty a vědí, kde mají kořeny. Jsou na to pyšní a považují se za součást kulturního dědictví společně s historickým jádrem Českého Krumlova a zámkem v Litomyšli.

3. Zdraví je pro ně na prvním místě

Co kdyby náhodou zafoukal studený větříček kolem opocených prstíků? Rýmička by byla na světě! Muži nosící ponožky v sandálech jsou připraveni a nějaké nastydnutí se jich netýká. Díky ponožkám zůstávají v teple a od nohou jim prochladnutí rozhodně nehrozí.

4. Jsou to individualisté

Názory ostatních lidí je nezajímají. Kdyby tomu bylo naopak, nemohou ponožky v sandálech už dávno nosit. Vždyť se na tuhle hrůzu upozorňuje snad každý rok. Pochybuji, že by o tom nevěděli. Já si to vysvětluju jejich touhou být unikátní a nad věcí. Jsou to individualisté a snílci, kteří žijí ve vlastním světě, kde je vše ještě v pořádku. A rádi vás tam pozvou.

5. Umí to s pračkou

Ty čistotnější, kteří se konečně odstěhovali od maminky, to umí dobře s pračkou. Bodejť by ne, spotřebu ponožek mají vyšší než třináctiletý puberťák se závislostí na masturbaci. Zaprášené fusekle musí pravidelně navštěvovat buben pračky, aby mohly majiteli opět dělat parádu.

6. Nejsou namyšlení

Vyfešákovaní sportovci mají nos nahoru. Průměrňák v ponožkách o sobě nemá vysoké mínění. Jak jinak si vysvětlit, že se sebemrská kusem textilu na chodidle, když jsou venku třicítky. Pokud máte slabost pro chlapíky, kteří se podceňují a velmi brzy vám začnou zobat z ruky, je libovolný jedinec s ponožkami v sandálech skvělou volbou.

7. Jsou v módě o krok napřed

Móda se mění, móda se vrací a móda potřebuje originální nápady. Není tak pochyb o tom, že jednoho dne budou v kurzu ponožky v sandálech. Možná to nebude hned, ale jednou ten den přijde. Tihle chlapíci mají zkrátka jen módní náskok.

Až příště potkáte muže, kterému budou ze sandálů vykukovat hnědé ponožky až nad kotníky, vyzkoušejte místo klasického odplivnutí a výsměchu prohodit pár slov. Třeba z něj ty ponožky večer sundáte!

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy