Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

7 dívčích idolů, kvůli kterým jsme jako puberťačky smrkaly do polštáře

Milovaly jsme je víc než našeho tělocvikáře, a to už je co říct!!!
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie

První horečnatá vzplanutí lásky si my dívky obvykle pamatujeme celý svůj život. Některá z nás bezhlavě milovala Nováka z vedlejší třídy, jiná tajně pokukovala po panu tělocvikáři nebo nechávala anonymní vzkazy na šatní skříňce Matouškovi z devítky. Co nás však spojovalo, byli slavní mužští idolové, jejichž svalnatými těly a sladkými pohledy jsme tapetovaly své růžové pokojíčky! Tohle je 7 druhů fešáků, kteří do krve drásali naše dívčí srdce.

1) Sladký Leo

Po filmovém trháku Titanic z roku 1997 jsme všechny měly dávno jasno v tom, koho si jednou vezmeme za muže. Dokonce jsme začaly chodit do dramaťáku a plánovat velkou cestu do Hollywoodu, kde se s ním úplnou náhodou potkáme a pozveme ho na zmrzlinu. Nikdo neměl něžnější pohled než náš božský Leonardo DiCaprio!

2) Paddy nebo Angelo

Dívky ve třídě se standardně rozdělovaly na dva tábory. Jeden vyznával Paddyho, druhý Angela. Vlasatí cucáci z kapely Kelly Family neměli konkurenci. Možná jsme tajně toužily po tom česat jim jejich dlouhé vlasy, když už nás omrzely barbíny.

3) Backstreet Boys po česku

Kdo nebyl na koncertě Lunetic v okresním kulturáku nebo ve všesportovní hale, jakoby nežil. Růžovým písmem do růžového deníku jsme ryly jméno našich idolů! A když jsme se dostaly k vysněnému autogramu, věděly jsme, že je to láska! Vedl Aleš Lehký a Martin Kocián.

4) Rebel v kožichu

Kontrolu nad našimi city přebral kdysi i moderátor, který mluvil rychleji než myslel a nosil kožich na nahém těle. Leoš na Hrad!

5) Celý svět měl číslo 90210

Steve, Brandon, Dylan nebo David? Na své si přišly všechny! Luke Perry alias Dylan ovšem hrával prim, protože chodil s Brandou i Kelly…

6) Jako vejce vejci

Hanson jsme mohly milovat od první až do deváté třídy. Vybírat se totiž dalo ze tří velikostí, stáří a jmen. Tři bratři Isaac, Taylor a Zac nemohli chybět nad žádnou postelí!

7) Láska je láska

Do našich snů a představ vstupovalo množství muzikantů, herců, ale i fotbalistů, hokejistů a jiných sportovců. V redakci jsme zapátrali v paměti a prý tam patřil i Michal Penk, když měl ještě dlouhé vlasy, a Alan Alda z M.A.S.H., protože se všichni dospělí smáli jeho vtipům.

Související články

Další články