Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

7 celebrit, které se živí Instagramem a dostávají nehorázné částky! Na tyhle sumy byste dělali měsíce!

+ Dalších 12 fotografií
influenceři
Jsou mladí, známí, úspěšní a v balíku. Takhle ve zkratce se dá popsat život populárních českých a slovenských hvězd Instagramu. Jsou to lidé z televizních obrazovek, youtubeři, modelky, ale také i obyčejní lidé, kteří si na Instagramu našli své publikum a dnes díky tomu vydělávají stovky tisíc. O koho jde?

Sociální sítě jsou v dnešní době opravdu velmi silným nástrojem na to, jak zaujmout a ovlivnit miliony lidí. Už dávno to není jen o hezkých fotkách a vtipných příspěvcích. Využívají se hlavně k reklamě a dá se říct, že velmi efektivně.

Lidé si pomalu vybudovali averzi vůči reklamám v televizi a přestávají jim důvěřovat. Zato sociální sítě má téměř každý z nás a vzhledem k tomu, že vzhlížíme ke známým lidem nebo je třeba sledujeme jen ze zvědavosti, neuvědomujeme si, jak efektivně nás jejich reklamní posty zasahují.

Youtubeři, celebrity a další známé tváře Instagramu se chytili příležitosti a hlavně štědrých nabídek firem a na svých profilech nás denně krmí reklamou. Jejich fanoušci a sledující pak s radostí nakupují to, co vidí u nich na profilu v domnění, že to ta daná osobnost používá a prospívá jí to.

I když je tohle všeobecně známá forma reklamy a lidé o ní vědí, nakupují dál. Spousta celebrit vám nabízí slevové kódy na výrobky jako kosmetika, oblečení, elektronika, cokoliv, co zrovna propagují. A víte proč? Ne, opravdu to není tak, jak říkají, že zařídili „slevičku“ pro milované sledující.

Slevovým kódem může firma vidět, jak velký dosah a kupní sílu daná osobnost na Instagramu má. Vy zadáte kód, ušetříte peníze a firma vidí, kolik lidí s tímto kódem nakoupilo. Následně zvažují případnou další spolupráci s touto osobností, nebo se spolupráce ruší.

Které známé tváře vydělávají na Instagramu balík? Podívejte se do galerie, kde naleznete jména a hlavně částky, které chtějí za reklamu na svém profilu. Nebudete tomu věřit!

Mohlo by vás zajímat

Další články