Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

6 věcí, na které byste si měli dát ohromného majzla při první schůzce!

Takhle ruku raději nepodávejte. Raději se soustřeďte na oční kontakt.
Zdroj: archiv

Jestli si myslíte, že první setkání rozhoduje jen s ohledem na váš partnerský, potažmo milenecký život, to se náramně pletete.

První dojem je rozhodující pro většinu vztahů ve vašem životě. A jít nemusí jen o vašeho šéfa, ale třeba i o vaši budoucí tchyni, holku vašeho bratra nebo psychiatra.

Tohle je 6 jednoduchých věcí, na kterých vždycky můžete ještě trochu zamakat.

1) Podání ruky

Stisk à la drtička kovů, nebo naopak leklá ryba odpudí každého. A nezachrání vás ani vzezření Marilyn Monroe.

2) Pozdrav

Hlasitě pozdravit a rozloučit se byste neměli zapomínat ani v práci, ve škole, ale ani na ulici. Myslíte si, že vás dotyčný nepozná? No a co, huba vám snad neupadne!

3) Úsměv

Když se na každého budete mračit a dávat mu tím ostentativně najevo, jak důležitě se dnes cítíte a kolik máte starostí, rozhodně nebude mít sebemenší chuť vám to nějak ulehčit. Na to vemte jed.

4) Poděkování

Je to ten nejlepší a nejjednodušší způsob platby. Nemusíte na to ani stát frontu u bankomatu. A to se vyplatí, nemyslíte?

5) Prosba

Budete se divit, ale ve školce jsme to možná uměli o trochu líp než dnes. Dost věcí považujeme za samozřejmost a nedochází nám, že když větu „dej mi“ ověnčíme „prosím tě, mohl bys mi…“, svět se bude točit zase trochu veseleji.

6) Oční kontakt

Oči jsou okno do duše. Nezapomínejte na to ani při první schůzce. Pokud budete těkat očima po místnosti, dotyčný si pomyslí, že to okno máte pěkně zamatlané.

Související články

Další články