1. Jsou hluční – všichni si určitě dovedeme živě představit, jak to dopadá, když se na takové dovolené zlije partička Čechů. Jednak si myslí, že jsou v cizině, a to pro ně znamená, že si mohou dovolit vše, a také si myslí, že na dovolené je každému vše jedno. To jsou ale hodně na omylu. Chorvatům na Češích nejvíce vadí, když řvou jako paviáni a nechovají se v cizí zemi jako lidé, ale jako opice nakažené vzteklinou.

2. Škudlí, kde mohou – když se jede do Chorvatska, tak to přece není tak daleko, abychom si nevzali s sebou dobré jídlo. Tímhle se řídí většina Čechů. Takže si nacpou kufry zavařeného guláše, polévek ze sáčku a alkoholu. Potom je ale jasné, že v Chorvatsku za jídlo a pití utrácet nebudou, protože se to jejich přece nemůže zkazit a vyhodit.

3. Nadávají – jakmile se typickému Čechovi něco nelíbí, okamžitě začne nadávat. Je úplně jedno, že vám Chorvat nerozumí, z vaší gestikulace je jasně poznat, že o pozvání na rande tady nepůjde.

4. Neuklízejí si po sobě – Češi jsou také známí tím, že na plážích a kolem sebe nechávají ležet odpadky, vajgly a podobné věci, než aby je odnesli do pár metrů vzdáleného koše. Samozřejmě že se mezi největší čuňata vedle Čechů řadí také Němci, Rusové nebo Angličané, ale proč se dívat na to tak, že když ostatní můžou, tak my také?

5. Mají pořád málo – pokud nedostanou talíř, který je až po okraj zalitý omáčkou a vyčuhuje z něj šest knedlíků, tak je to málo. Češi nejsou holt zvyklí na menší proce, a tak se jim to zdá jako šizení zákazníka. Tenhle nešvar přežírání se v Česku drží z dobu komunismu, smutné.

6. Jsou pořád zamračení – typický Čech má prostě v ksichtu vrozenou nasranost. Je nasraný, když jde do práce, když jde z práce, když v práci nemusí být. Prostě pořád. Proto jakmile se ocitne na dovolené, tak i přesto, že je konečně šťastný, tak tu nasranost ze sebe neumí shodit. A pak to vypadá fakt divně, jestli kupujete třeba manželce prsten na památku a tváříte se u toho, jako byste šli na 12 hodin rubat do dolů.

A protože je léto v plném proudu, tak TADY máte 7 věcí, které by v létě měly okamžitě přestat nosit holky nad 70 kg.