Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

6 věcí, které musíte bezpodmínečně stihnout do konce letošního roku!

Máte posledních pár dní!
Zdroj: Profimedia.cz

Konec roku se blíží a s ním i novoroční předsevzetí. Jenže ta vám vůbec nepůjdou plnit snadno, pokud se na ně řádně nepřipravíte.

Vězte, že teď je ta nejvhodnější doba na to, zamést si doslova i obrazně před vlastním prahem, aby pro vás rok 2015 mohl začít se vším všudy.

Těchhle 6 věcí byste měli do Silvestra stihnout.

1) Pokud se už delší dobu cítíte nepohodlně ve svém stávajícím vztahu, je na čase udělat přímý řez. Možná máte pocit, že se to nesluší teď před Vánoci a že s tím ještě počkáte, ale věřte, že tahle situace nebude ani jednomu z vás příjemná nikdy. A čím dřív se s ní vypořádáte, tím lépe. Vykročte s čistým štítem!

2) Vánoční večírky a předvánoční atmosféra přejí také takovým záležitostem, jako jsou vylepšení pracovních podmínek. Kdy jindy dostanete příležitost popovídat si se šéfem o změně své pozice nebo o své nespokojenosti s tou stávající? Nebuďte srabi a pozvěte svého nadřízeného na svařák. Můžete tím jen získat.

3) Jestliže máte pocit, že jste se letos s některým z vašich přátel nepohodli a dosud jste si nevyjasnili všechny okolnosti vašich neshod, právě teď nastala ta správná doba. Vyříkejte si všechno, co máte na srdci, a vyčistěte tak ovzduší.

4) Dobře si rozvrhněte, koho chcete mezi svátky opravdu potkat a s kým se chcete podělit o vánoční radost. Nezapomínejte na to, že vaše energie i čas jsou omezené komodity. Zbytečně jimi neplýtvejte tam, kde to za to nestojí.

5) Vykašlete se na stres. Zvlášť teď před Vánoci máme sklony k tomu, šílet ze všeho šumu kolem sebe. Naopak bychom se měli snažit o to, abychom své životní tempo zvolnili… A to výrazně!

6) Sepište si seznam věcí, které jste letos neudělali a udělat jste měli. Když už budete chtít vykročit s předsevzetími, ať alespoň mají nějakou váhu a nejedná se jen o plané sliby a mlácení prázdné slámy.

Související články

Další články