Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

6 věcí, které holkám kazí reputaci u kluků

Můžete být sebeúžasnější milenka, ale jak neumíte vařit, jste
v těžké nevýhodě.
Každá slečna si přeje, aby v očích svého vysněného kluka byla vždycky ta nejúžasnější. Vzhledem k tomu, že je na světě o dost více žen než mužů, je konkurence veliká. Bohužel ne všechno, co ženy dělávají, jim přidává kladné body, proto si dejte, dámy, veliký pozor!

Muž dokáže ženu nosit na rukou a snese jí i modré z nebe. Stačí však málo a všechno je jinak!

Zde máte 6 věcí, které holkám kazí reputaci!

1) Opilost

Není snad horšího pohledu než na opilou holku! Den co den si hrajete na dámu, voníte se, malujete a během jednoho večera se proměníte v asexuální ošklivé káčátko s rozmazaným make-upem a rtěnkou na zubech. Fuj!

2) Lež

Lež má krátké nohy a daleko nedojde? Někdy možná dojde, ale spoléhat se na to nedá. Mluvte proto pravdu, protože dřív nebo později se do toho stejně zamotáte. Kluci ulhané holky nechtějí!

3) Lenost

Chodíte každý den na jógu nebo běhat? V tom případě jste na tom o dost lépe než vaše kolegyně, které přijdou domů, otevřou brambůrky a sednou k televizi. Minimálně svého kluka stále přitahujete, gratulujeme!

4) Hloupost

Vysoké IQ je sexy! Jak u mužů, tak samozřejmě i u žen. Když si nevzpomenete, kdy skončila 2. světová válka nebo jaký je vzoreček pro výpočet diskriminantu, začněte s tím něco dělat! Alespoň 10 anglických slovíček denně vás posune zase o kus dál!

5) Nevařím

Když nejíte maso vy, neznamená to, že ho nejí ani váš kluk! Udělejte proto změnu a každý den připravte pro svého milého teplou večeři. Uvidíte, co se stane!

6) Neperu a neuklízím

Žena, která nemá naklizeno, působí v mužských očích jako špindíra, a to přece nechcete. Vy máte vést k pořádku svého kluka, ne on vás! Občas vysát, vytřít a vyprat přece tolik energie nestojí!

Mohlo by vás zajímat

Další články