Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

6 typů orgasmů! Co o vaší povaze odhalí ten váš?

Jaký byl váš poslední orgasmus?
Zdroj: archiv
Orgasmus, vyvrcholení, nejlepší a nejideálnější forma dosažení rozkoše. Celý den se na něj těšíte. Ať už si doma kliknete na myšku, použijete nějakou sexuální pomůcku nebo vás k orgasmu přivede partner, dosažení sexuálního vyvrcholení je rozhodně nejpříjemnější část dne. A vy si ji zasloužíte. Jaký typ orgasmu se vás týká a co vypovídá o vaší osobnosti? Odpověď najdete v našem článku.

1. Vnitřní nebo vaginální orgasmus

Ano, to je ten, kdy partner najde váš G bod a aleluja, zázrak je na světě. Je to taky ten, kterého nedosáhnete jen tak lehce. Některé ženy dokonce tvrdí, že ať dělají jakékoliv psí kusy, vaginálního orgasmu nedosáhnou nikdy. Nechť odpočívají v pokoji, chuděry. Nicméně pokud patříte k té šťastnější části populace, může se u vás projevit jako takzvaný multiple nebo dokonce mokrý orgasmus. Během tohoto typu vaše tělo vstřebá energii z daného okamžiku a ta může setrvat i několik hodin po vyvrcholení. Jedná se o přijímání energie. Už chápete, pánové, jak důležité je ten zatracený bod najít? Žena bude mnohem šťastnější.

Tento typ orgasmu o vás říká, že máte ráda dobrodružství. Ráda také objevujete nové, vzrušující věci. Nebráníte se v životě novým věcem, které vyžadují vývoj. Preferujete je před rychlou nápravou věcí starých. Nezajímá vás průměr, nikdy s ním nejste spokojena. Jste zvídavá a zajímají vás záhady. Díky smyslu pro objevování máte světu co nabídnout.

2. Klitorální orgasmus

Nejběžnější orgasmus, známý snad každé ženě. Na vrcholku této „hory štěstí“, které se říká klitoris, leží totiž 8000 nervových zakončení, které když roztančíte, způsobíte ženě velké potěšení. Ve skutečnosti je na stejném principu založený mužský penis a orgasmus. Jedná se o tzv. venkovní energii, kterou vydáte, což vysvětluje, proč je člověk unavený jako kůň, i když je potěšení tak velké.

Pokud je klitorální orgasmus vaším šálkem kávy, rády ve svém životě vidíte okamžité výsledky. Přijmete to, co se objeví před vámi. Žijete poměrně povrchní život a nerady hloubáte ve vlastních útrobách duše. To vás poněkud děsí. Nezní vám toto trochu jako muž?

3. Odpojíte se během aktu

Už se vám někdy stalo, že jste se uprostřed žhavého sexu tak trochu ztratili? Znenadání se proměníte v kus ledu. Ať už vás cokoliv vyrušilo, najednou nemáte zájem v sexu pokračovat.

Pokud se vám tyto věci dějí častěji, jste pravděpodobně člověk, co se snadno nadchne pro nový projekt, ale u žádného nezůstane. Vaše mysl stále létá někde kolem a vy nemáte kapacitu na to, zůstat soustředěni na jednu věc a dokončit ji pořádně. Sexuální výkon je tomu jasným důkaz. Měli byste se naučit soustředit vaši mysl na jednu věc. Pokud máte projekt, který je potřeba dokončit, protože jinak vám nedá spát, udělejte to. Hrátky odložte na čas, kdy se budete moci plně věnovat pouze jim.

4. Pořád toužíte po klitorálním orgasmu

Většina žen po celém světě bohužel lpí pouze na této přízemní verzi orgasmu. Jsou přesvědčeny, že vaginálního nemohou dosáhnout. Někdo by vám měl, milé dámy, říci, že ho lze dosáhnout, jen to chce trochu praxe. Ta koneckonců dělá mistra.

Pokud jste tímto typem ženy, pravděpodobně také trpíte nízkým sebevědomím. Neuvědomujete si, že si zasloužíte více. Zasloužíte si dokonce všechno, po čem toužíte. Nebojte se si vyžádat čas, který je k dosažení vašich cílů potřeba. Smířili jste se s něčím, co je pro vás naprosto nedostačující a pod vaši úroveň. Usadila jste se ve světě, který říká, že muži jsou silnější stvoření, nemylte se, má milá, jste žena, bytost netušených možností. Nemusíte se bát dosáhnout svých životních cílů. Navíc MÁTE právo na pořádný orgáč!

5. Lpíte na vašem vibrátoru

Sexuální pomůcky jsou skvělá věc, ovšem pokud je používáte až příliš často, sex s partnerem vám bude připadat jako vlahý letní větřík místo pořádného orkánu. Nesmíte si věci tolik usnadňovat a navíc – nic se nemá přehánět.

Často v životě volíte zkratky, abyste se dostala k rychlejším výsledkům? Snažíte se urychlit proces, místo abyste se zaměřila na samotný průběh věci. Všechno má své kouzlo. Jistě, není čas ztrácet čas, ale ne nadarmo se říká, že cesta je cíl. Pokud slepě následujete nějaký cíl a zapomenete u toho vnímat okolí, možná se jednou probudíte a zjistíte, že vám život tak trochu proklouzl pod rukama. Nejste kůň, abyste viděla trubkovitě. Vnímejte, užívejte si ten proces a buďte trpělivá, nesnažte se si věci zbytečně ulehčit.

6. Bez sexuálního apetitu

Nemáte absolutně chuť na sex a vymlouváte se na vyčerpání, časové možnosti nebo cokoliv jiného. Jednoduše vám vyschla vagina, má milá, a vy nevíte, co s tím.

V životě jste pravděpodobně bez inspirace. Naprosto znuděná vlastním životem, děláte povolání, které vás nebaví a váš soukromý život, pokud nějaký je, na tom není o mnoho lépe. Takže tady máte dvě možnosti, buďto se smíříte se svojí ubohou existencí a v klidu si pojdete nudou. Nebo zvednete vaši kynoucí zadnici a začnete něco dělat. Chybí vám inspirace? Tak si ji najděte! Vyrazte ven, zkuste něco nového, změňte práci! Hlavně se přestaňte vymlouvat! Kňučením ještě nikdy nikdo ničeho nedosáhl. Možná si pak uvědomíte, že život je vlastně docela fajn a že by vlastně stálo za to si ještě trochu zašpásovat. Máte to v sobě, jen jste nám trochu zaspala.

A jaký je váš oblíbený orgasmus, našla jste se v našem článku?

Související články

Další články