Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

6 nestydatých sportovců! Češky šílí, tihle kluci jim ukázali všechno!

Zdroj: archiv eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Mají slávu, peníze, vypracovaná těla, obdiv. Ale přeci jen jim něco chybí. A to pořádné vzrušení, které známí sportovci hledají v nahotě!

Kdo se bojí, nesmí do lesa, a kdo se stydí, neuloví žádnou holku. Tak proč se neodhalit a neposlat slečně, co se mi líbí, i část svého mužství nebo pevného pozadí

Tohle si museli říct i slavní sportovci, po kterých prahnou tisíce fanynek Jenže to nedomysleli, intimní fotky poslali a ty se pak dostaly do nesprávných rukou a měli z ostudy kabát.

Romány by o tom mohl psát třeba hokejista Jiří Tlustý (27), fotbalista Milan Švenger (29) či bývalý hráč Sparty Bony Wilfried (26). Ti si v domnění vášnivého sexu vyfotili svá mužství, jenže místo nekonečna orgasmů přišla studená sprcha. Holky fotky z pomsty zveřejnily a celá republika se jim smála.

I když, co my víme, třeba právě to pak nalákalo do jejich postelí další náruživé sportovní nadšenkyně

To fotbalista Petr Švancara (37) byl o něco chytřejší. Zepředu svého "Mercedesa" nikdy nevyfotil, ale zato je pyšný na svou vymakanou prdelku. Tak proč ji neposlat fanynce. Ale nás by třeba zajímalo i to v popředí. Třeba se ještě v budoucnu nějaké zajímavé fotečky dočkáme

Pak tady máme stydlivější pány, kteří sice nahotu mají rádi, ale jen vkusnou. Nikoliv focenou před zrcadlem. Stud před profesionálním foťákem odhodil stydlín Tomáš Berdych (29) a fotbalový bouřlivák Jan Blažek (27), který dřív také uháněl kdejakou holku.

Jedno mají všichni společné, pohled na jejich vymakaná těla rozhodně nenechá chladnou nejednu ženu Pánové by nám měli za reklamu ještě zaplatit. Teď se u nich zajisté dveře netrhnou.

Související články

Další články