Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

6 nejvíc sexy fotek ze soukromí nové České Miss Andrey Bezděkové. Na tohle tělíčko už si brousí zuby bohatí hokejisté a podnikatelé!

Andrea se umí tvářit proklatě sexy.
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Máme tu další Českou Miss, kterou se stala dívka s číslem čtyři Andrea Bezděková. Sice se teprve v novém světě rozkoukává a je ze všeho vyjevená, ještě nevěří, že tou královnou krásy se stala jen ona. Ale už teď je jasné, že si ji vyhlídli svobodní hokejisté, fotbalisté nebo zámožní podnikatelé. Vlastně nemusí být ani svobodní, na to si nehrají. Prostě novou krásku berou jako svou kořist a my se jim nedivíme. Tahle holka je proklatě sexy.

Sice vypadá, že ze všeho toho zájmu omdlí, neví, kam dřív skočit. Ale už teď je jasné, že jí začali psát zámožní sportovci a podnikatelé, lačnící po novém masíčku, které vyplodila soutěž Česká Miss. Není přece žádným tajemstvím, že se modelky s boháči přitahují jako magnety. Najednou se jí otevřou dveře do světa, o kterém se jí ani nezdálo.

A tohle tělíčko je vážně k nakousnutí, proto se není čemu divit, že se o něj budou pořádat boje. Umí být dost sexy, vyzývavá, s pohlednou tvářičkou, to je to, co pracháči vyhledávají. Potřebují vedle sebe pěkný doplněk. Kdo by to měl být jiný než královna krásy.

Jen se podívejte, co může nabídnout nová Česká Miss Andrea Bezděková (21) z Náchoda. Vedle takové krásky se probouzet by chtěly stovky chlapů.

Související články

Další články