Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

6 nejlepších rób z Thálie

Tyhle krásky včera na Thálii zazářily.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Máme za sebou předávání cen Thálie za mimořádné umělecké výkony. Zajímá vás, kdo to letos vychytal s róbou a byl za ozdobu večera? Zde je 6 krasavic, které zářily!

Včera se po roce opět udělovaly ceny pro umělce Thálie. Večer se nesl v příjemné atmosféře a noblesa byla všudypřítomná. Slavnostní atmosféře napomohly i dámy v krásných večerních róbách. My pro vás máme 6 nejkrásnějších šatů večera, ve kterých slavné dámy zazářily. Posuďte sami, jak se české celebrity na slavnostní večer připravily.

Ozdobou večera se stala mladá a krásná herečka Veronika Kubařová. Ta se ukázala v dlouhých černých šatech minimalistického stylu. Veronika se nebála a odhalila celá záda, což jí dodávalo sexy nádech. Další kráskou, která naprosto ohromila všechny svou róbou, byla Tereza Kostková. Ta si vybrala stříbrné princeznovské šaty, ve kterých působila opravdu slavnostním dojmem.

Do řad krásek se připojila i muzikálová zpěvačka Karolina Gudasová. Ta si zvolila černé šaty antického stylu a vypadala jako pravá bohyně. V odvážném červeném modelu se ukázala moderátorka Marta Dřímal Ondráčková, která byla k nepřehlédnutí.

Na extravaganci vsadila Iva Pazderková a opravdu se jí to vyplatilo. V květovaných šatech působila až mystickým dojmem. Slavnostního večera se zúčastnila i nastávající maminka Monika Trávníčková, která sice nesáhla po dlouhých šatech, ovšem i v koktejlkách působila velmi slavnostním dojmem.

Související články

Další články