Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

6 malých tajemství Jennifer Lopez: Tohle jsou věci, díky kterým je z chudé holky světová celebrita

Není to ani herečka, ani zpěvačka. Sama si říká umělkyně. Umí totiž
všechno, je i tanečnicí a módní návrhářkou. Sice umí všechno, ale
všechno tak nějak – průměrně.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií

O Jennifer Lopez by se měly děti učit ve školách. Protože několik lekcí o téhle ženě jim dá do života daleko víc než pět let algebry. Kdo je vlastně Jennifer Lopez (44)? Tak především skvělý marketingový produkt a jedinečná reklama na sebe samu.

Když se oprostíme od toho, že pro její obličej jsou všichni ochotni přimhouřit obě oči, a podíváme se na ni střízlivým pohledem, uvidíme velmi průměrnou umělkyni, která neumí ani moc hrát, rozhodně nezpívá nijak skvěle, ale spíš tak nějak normálně, a to s tím tančením taky není valné, její pohyby zvládají desetileté děti na rytmice.

Jak to tedy dělá, že je jednou z nejbohatších žen šoubyznysu? Vždycky nás třeba zajímalo, kdo si na její koncerty kupuje lístek a co od toho očekává. Podle nás jen vrtění zadkem, deset kostýmů za večer a zpěv na playback.

Jennifer jako produkt funguje skvěle i bez omračujícího talentu na cokoliv, jen prostě umí jet svůj byznys a krotit svá malá tajemství.

1. Je skoro celá umělá, ač to na ní není na první pohled poznat. Nikdo ji nikdy neviděl neupravenou a ošklivou. Jak to dělá? Slouží jí k tomu hromady umělých řas, bez kterých nevychází ven, záplavy prodloužených a zahuštěných vlasů, speciální nátěry na obličeji, které pleť rozjasní a ona se pak broskvově leskne, nebo všechny ty plastické úpravy, které popírá. Jsou záměrně tak drobné, že její vzhled vylepšují k dokonalosti, ale nejsou poznat. Má jich za sebou desítky.

2. Za dubléra má muže. Zrovna u ženy, která se chlubí šťavnatými křivkami, je to dost podivné. Její bezpohlavní mužská náhrada si musí nasazovat prsa, mít stejně dlouhé vlasy jako ona a držet si linii. Jennifer je ve svých klipech tak krásně hubená, protože se díváte na muže.

3. Jako Hispánka má divokou povahu, se kterou je zatěžko vyjít. Jedním slovem – je to hysterka. Za sebou má tři rozvody a její ex se shodují v tom, že je náročná, nevyzpytatelná, hysterická a protivná, lačnící po slávě. To měl hlavně na mysli Ben Affleck, který si ji málem vzal, ale ona jejich vztah tak mocně prodávala a medializovala, až jí utekl k Jennifer Garner. Mezitím se její singl Jenny from the block, kde jsou záběry ze soukromého života Jennifer a Bena, dostal na první místa. Opět – byznys.

4. Pořadatelé z ní mají šedivé vlasy a nervové tiky. Na koncertech si přeje nesmyslné věci, požaduje nesplnitelné, zabírá si pro sebe celá patra hotelů, jen aby tam byla sama. Kdysi se říkalo, že největší primadona je Mariah Carey, ale Jennifer ji daleko předčí. Neustále omílá dokola, že byla chudá holka z ulice a teď má všechno jen díky sama sobě, že se k tomu vypracovala sama a hrozně dře, celé dny jen dře, proto si zaslouží to největší pohodlí. No pravda je taková, že daleko víc dře třeba horník a Jennifer má zástupy asistentů, chův pro děti a poradců. Jen o nich nemluví.

5. Pro peníze je ochotná udělat cokoliv. Propaguje luxusní pravé kožešiny, třeba z tuleních mláďat, zpívala na narozeninách turkmenskému diktátorovi Gurbangulimu Berdymuhamedovi. Když jí ukázali fotky zabitých zvířat kvůli kožešině, jen pohodila rameny. Jako ředitelka vlastní značky dostává za propagaci kožešin nemravné sumy.

6. Nikdy nejí na veřejnosti. Všimli jste si, že téměř neexistují žádné fotky, kde uvidíte Jennifer s otevřenou pusou nebo u jídla? Nedrží diety, ale je to proto, že v takových pozicích vznikají nelichotivé záběry. A to si nejlepší reklama světa nemůže dovolit.

Související články

Další články