Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

6 důvodů, proč by člověk měl být vděčný za to, že je na svátky singl

Hlavní je si to umět udělat hezké!
Zdroj: archiv
Zatímco v Americe zuří výprodeje hned den poté, co její obyvatelé děkují za to, co mají, v Čechách dost často zapomínáme být vděčni vlastně v podstatě za cokoliv. Co si budeme nalhávat, moc rádi si stěžujeme nebo kritizujeme. Vezměme si tedy menší příklad z našich amerických bratrů a buďme vděčni za to, co máme. Pokud jste singl a plánujete být singl i přes vánoční svátky, buďte ráda. Máme pro vás šest důvodů, proč být za to opravdu vděčná.

1. Rodina nade vše

Už tak je dostatečně stresující vaše vlastní rodina. Mamina skáče kolem plotny už měsíc dopředu. Táta je naštvaný, že musí absolvovat vánoční nákupy. Mladší osazenstvo vaší familie zarputile brání kapra, kterého pojmenovali Pepa, a odmítá obětovat jeho život. Babička nemůže najít zuby a vy musíte zabalit dárky. Teď si představte, kdybyste tohle musela absolvovat ještě jednou, s rodinou vašeho protějšku. Nebo nedej bože by vás do toho měl stresovat další člověk, se kterým si máte sladit vánoční svetr.

2. Čas pro sebe

Halo! Jsou svátky! Máte volno, tak ho využijte. Vyražte si na výlet nebo ke kadeřníkovi. Co takhle strávit celý den v lázních a nechat se opečovávat. Přečtěte si knihu! Jak dlouho si stěžujete, že na to nemáte čas nebo že vám unikla skoro celá série Kardashianek. Teď máte ideální příležitost dohnat, co jste zanedbala!

3. Vánoční večírky

A je to tady! Období vánočních mejdanů a vánočních punčů. Ruku na srdce, není lepší být tak trochu svobodná, než vyrazíte na takovouhle oslavičku a necháte se na toaletách pomuchlovat sexy kolegou z jiného oddělení?

4. Jídlo

Velká sýrová pizza a jenom pro mě! Jako bychom slyšeli Kevina ze Sám doma. Ten si tu samotu taky pěkně užíval. Všechno to jídlo, které vám navaří babičky, maminka a tetičky, si můžete v klidu vychutnat, aniž byste se musela dělit s kýmkoliv jiným než s vaším kocourem.

5. Dárky

Co letos koupím tátovi a dědovi? Už to je samo o sobě dost stresující. Natož kdybyste měla vymýšlet dárky pro svou drahou polovičku. Jednak si potom můžete rozlomit kreditní kartu a jednak to není jen otázka kreativity. Ale i otázka toho, jak vážně váš vztah berete, jak moc si partnera ceníte, jak moc ho znáte a bla bla bla. Bože, smiluj se, na to ve vánočním období plném stresu nikdo nemá čas ani náladu.

6. Udělejte si to hezké

To je úplně jedno, že jste vloni pod stromečkem zářila jako vánoční světýlka v objetí svého milovaného. To, že tomu tak letos není, neznamená, že musíte propadat depce s filmem Láska nebeská. Nejste jediná na světě a všechno má svůj důvod, takže si klidně k cukroví nalijte drink a pusťte si třeba nějakou marvelovku, když vám to udělá dobře. Zkrátka si to udělejte hezké! Jsou přeci Vánoce!

Související články

Další články