Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

6 celebrit a jejich tělesné deformace: Tři bradavky Harryho Stylese a zdeformované nehty Megan Fox

+ Další 3 fotografie

Jasně, že i hollywoodské celebrity nemají dokonalá těla. Své nedostatky ale před fotografy většinou dobře maskují a vy si jich všimnete jen stěží. Podívejte se na šest fotografií známých osobností, kde odhalily svá „slabá“ místa.

1. Harry Styles (19) Když se klučík z kapely One Direction nechal vyfotit nahý do půl těla, začala média spekulovat, co že je to za podivuhodné útvary na zpěvákově těle. Sám Harry přiznal, že jde o vývojovou vadu a že má navíc bradavky, které zřejmě patřily nevyvinutému dvojčeti.

2. Victoria Beckham (39) Britská módní ikona má nošením vysokých podpatků a úzkých bot zdeformovaná chodila. Děsivě vypadá vbočený palec, který musí nositelce způsobovat úpornou bolest.

3. Karolína Kurková (29) Před pěti roky se média, včetně uznávané televizní stanice BBC, zabývala „neexistujícím“ pupíkem. Lékař, který fotografii viděl, se vyjádřil, že by mohlo jít o prodělanou dětskou kýlu.

4.Madonna (54) Zpěvačka má ve svém věku obdivuhodnou kondici. Daň za pravidelné mučení v posilovně jsou ale vypracované ruce s vystouplými žílami, za které by se nemusel stydět leckterý kulturista.

5. Steven Tyler (65) Leader kapely Aerosmith trpí už léta deformací prostředníčku na levé noze, která je důsledkem častého nošení příliš úzkých bot.

6. Megan Fox (27) Krásná herečka se narodila s brachydactylií, což znamená, že oba nehty na jejích palcích jsou neobvykle krátké a široké.

Mohlo by vás zajímat

Další články