Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

5letý kuřák má další závislost a narostly mu z ní pořádné špeky

Pětiletý Aldi Rizal už nekouří, teď se nezřízeně cpe.
Zdroj: Profimedia.cz

Již více než před třemi lety média informovala o případu chlapce Aldiho Rizala (5), který teprve ve dvou letech kouřil jako fabrika. Malý Indonésan drandil na svém autíčku a přitom si vášnivě popotahoval z cigarety. Dnes je tomu ale jinak.

Aldi dříve vykouřil asi čtyřicet cigaret denně – rovnal se tedy silnému kuřákovi. I když si jeho rodiče negativní dopad na jeho zdraví uvědomovali, nedokázali s tím nic dělat. „Doufáme, že s kouřením přestane, ale nemůžeme vystát jeho amoky, při kterých zraňuje sám sebe,“ uvedla tehdy jeho matka s tím, že malý Aldi by pro cigaretu vraždil.

Nyní pětiletý Aldi s kouřením přestal. Ale jak všichni víme, když přestanete s kouřením, zvýší se vám apetit. A tak se ze silného kuřáka jako mávnutím kouzelného proutku stal pěkný cvalda. Už teď váží 26 kilo a dokáže spořádat tolik jídla jako dospělý člověk. Nejvíc mu chutná kondenzované mléko – denně dokáže vypít až tři plechovky. Mňam.

Související články

Další články