Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

5 způsobů, kterými mohl Kramný vraždit: Zaškrtil je, nebo fakt použil trik s proudem do vaginy?

Kramný ženu a dcerku neotrávil. Zabil je rafinovaněji.
Zdroj: Profimedia.cz

Story skoroženo a skorodcerovraha Petra Kramného nabírá na dalších obrátkách poté, co se ukázalo, že si v Egyptě nehrál na traviče, ale šel na to zřejmě jinak.

Jak svou ženu a dceru poslal na onen svět? Tady je 5 teorií:

1. Uškrcení bez otlaků

Někteří frajeři se už dávno naučili škrtit své oběti tak, že po tom zůstane minimum tzv. otlaků. Stačí jen vzít je správně do kravaty a nazdar bazar. Ale Kramný asi neškrtil, to by neriskoval!

2. Udušení polštářem

Mimořádně elegantní řešení, které by jako modus operandi zvolil každý příčetný vrah, a také nejpravděpodobnější varianta smrti obou nešťastnic.

3. Elektrický proud

Způsob, který s velkou oblibou používá řada sofistikovaných vrahů. Při jeho aplikaci stačí vhodně a s odpovídající intenzitou vpustit oběti proud do těla vaginou, análním otvorem, nebo ušima a je v cuku letu vymalováno. Ale zase odpravit takhle vlastní dceru? To by Kramného tchán nepochválil.

4. Medikace, barbituráty a pak…

Jestli je Kramný co k čemu, tak je prostě uspal a pak je zbavil přívodu kyslíku. Když se to udělá na úrovni a navíc v Africe, kde se pitvá jako ve středověku, je tam velká šance, že vás ještě půl roku bude mít polovina národa za dobračisko, na které to někdo narafičil.

5. S Copperfieldem jde všechno lépe!

Všechny předchozí alternativy ale padají, pokud jsou pravdivá tvrzení egyptského lékaře, který označil žaludky obětí za „rozleptané a rosolovité“, a k tomu česká kriminálka tajemně poznamená, že holky přeci nikdo neotrávil. Pak je musel někdo donutit vypít louh, Vanish nebo nějakou parádní žíravinku. No jo, ale jak je nenásilně dostat do žaludku. Ideálně pomocí kouzelníka, jinak to musela být pěkná fuška.

Snad nás už ostravská kriminálka v kooperaci s Kramným nebudou dlouho napínat.

Související články

Další články