Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

5 způsobů, jak se dá komunikovat s anděly: Zavolejte si na pomoc svého anděla strážného!

Zdroj: Profimedia.cz

Jestli věříte na to, že máte svého strážného anděla, záleží jen na vás. Přesvědčovat vás k tomu nikdo a nic nemůže. Pravda je, že i ti, co na andělské a jiné duchovní bytosti nevěří, tak v mnohých situacích, když je jim, nebo jejich blízkým, doopravdy ouvej, vysílají do éteru nejrůznější modlitby k Bohu či andělům a jsou ochotni slíbit i nesplnitelné, jen aby byly jejich prosby vyslyšeny.

I anděly obklopují nejrůznější zkazky a legendy. Někdo si myslí, že máme po celý život po svém boku jen jednoho anděla strážného, jehož posláním je nás ochraňovat, jiní se domnívají, že každý máme dokonce několik strážných andělů.

Jestli toužíte zjistit, zda andělé opravdu existují, je tu jediná možnost, pozvěte si anděla strážného do svého života. Otevřete se ochotně jeho pomoci a nezapomeňte mu za ni také poděkovat.

Není vůbec podstatné, jaký způsob komunikace s andělem si vyberete, je jich totiž několik:

Meditace – pusťte si k meditování příjemnou relaxační hudbu a vyčkejte na poselství od svého anděla strážného.

Modlitba – může probíhat nahlas, ale i v duchu. Použít lze známé osvědčené modlitební texty či si vymyslet svůj vlastní.

Dopis – napište andělovi psaní, upřímně mu sdělte, proč jej kontaktujete, dopis potom nahlas přečtete.

Vizualizace – zavřete oči, představte si svého anděla strážného a promlouvejte k němu klidným hlasem.

Karty – mezi nejjednodušší způsoby komunikace s anděly patří andělské karty. Jestli s nimi neumíte sami pracovat, můžete snadno využít naší Astro poradny, kde jsou vám k dispozici zkušené kartářky specializující se nejen na andělské karty, kdy vám pomohou spojit se s vaším andělem strážným, ale i na andělskou věštbu.

Andělé nám mohou posílat znamení a vzkazy různými cestami, je však potřeba, abyste byli vnímaví a vaše mysl byla otevřena a schopna zachytit tyto projevy, neboť nic, co se děje kolem nás, není náhodné. Když chcete od anděla jasnou a srozumitelnou radu, musíte nahlas formulovat a konkretizovat vaši otázku, v čem má andělská pomoc spočívat.

Hlavně nemějte z andělů žádné obavy, andělé nemohou bez vašeho svolení jakkoliv zasahovat do vašeho života, tedy pokud zrovna nejste v jeho ohrožení. Komunikace s andělem vám může pomoci při řešení nejrůznějších trápení, anděl vám odhalí, jak se na situaci podívat z jiné stránky a ukáže vám správnou cestu.

A co vy, už jste se setkali se svým andělem strážným?

Související články

Další články