Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

5 zahraničních celebrit, kterým se podařilo zbavit obrovské masy tuku. Kdo se proměnil z obézní kuličky na sexy rajdu?

Kirstie Alley bojovala s váhou roky.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Hollywoodský diktát toho, jak máte vypadat, je neúprosný, a tak je většina hvězd pod neustálým tlakem a extrémním pozorováním, jestli náhodou nepřibraly deko navíc. Jakmile zjistí, že se ručička jejich váhy blíží vyšší číslici, začínají nasazovat přísné diety a platit si soukromé trenéry.

Téměř každá celebrita má svůj tip na zaručeně nejúčinnější a momentálně nejpopulárnější dietu. Často ale jde o nevyvážené hubnutí, při kterém tělo i mysl trpí a dotyčný často koketuje s myšlenkou, že s podobným terorizováním skončí. U těchto experimentů navíc často dochází ke známému jo-jo efektu.

Proto i mnoho hollywoodských krásek pochopilo, že pokud chtějí vypadat sexy déle než jeden týden, musí zvolit dietu vyváženou na vitaminy a pravidelné porce, kde nevzniká riziko náhlého přejídání kvůli obrovskému hladu. Asi nejpopulárnější dieta s dlouhodobým účinkem je dieta v krabičkách. Tady se už nemůžete vymluvit na to, že byste drželi dietu, jen pokud by vám někdo jídlo naservíroval na talíř. Každý den vám totiž domů kurýr doručí pět chutných jídel a na vás je si jen v daný čas obsah krabičky připravit na talíř, případně ohřát. Odpadá tak nutnost nákupu surovin a jejich příprava. Tohle všechno za vás udělá někdo jiný. Pokud k tomu ještě nezapomenete na pravidelný pohyb podle typu vaší postavy, uvidíte, jak brzy půjdou vaše kila dolů.

V Americe si tuto dietu oblíbily třeba Jennifer Hudson, Jessica Simpson, Kelly Osbourne, Kirstie Alley nebo Kelly Clarkson. U nás krabičkovou dietu vyzkoušela například Marta Jandová, Jitka Nováčková, ale i Agáta Prachařová (28) nebo bloggerka eXtra.cz Nikol Trojanová (23).

Související články

Další články