Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

5 vzácných fotek prokleté rodiny Kennedyů: Takhle JFK a jeho blízké určitě neznáte

Prezident JFK s manželkou Jacqueline a dětmi u vánočního stromečku.
+ Další 2 fotografie

Je to asi nejslavnější rodina na světě, i když žít v ní by asi chtěl málokdo, jelikož se považuje za pěkně prokletou. Okolo prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho (†46) se děla spousta tragických věcí a jeho osud si nesli i jeho potomci.

JFK a jeho žena Jacqueline patřili tehdy v 60. letech k miláčkům Ameriky, ona vlastně nastolila symbol první dámy svým vkusem a chováním, on se těšil velké přízni svých voličů a celý svět sledoval nejen jeho politické kroky, ale i soukromé.

Tehdy v Bílém domě to žilo velkou rodinou, bratři Johna Kennedyho se také dali na politiku, Jackie vychovávala děti jako ze žurnálu a aférky svého manžela velkoryse přehlížela, a to i v takových situacích, kdy jí odrzlá Marilyn Monroe doslova lezla do soukromí.

Štěstí ale dlouho netrvalo, JFK úřadoval jako prezident jenom tři roky, kdy ho léta Páně 1963 zabil v Dallasu atentátník. Přesto život této rodiny fascinuje veřejnost dodnes, nejen pro rodinné prokletí brzkých a náhlých úmrtí, ale i proto, že o jejich soukromí se vědělo málo a zároveň hodně. Drby se šířily celou Amerikou, ale do svého středu pustili málokoho.

I proto soukromé fotky z archivu rodiny Kennedyů fascinují dodnes. Málokdy se totiž dostanou ven.

Mohlo by vás zajímat

Další články