Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

5 vzácných fotek prokleté rodiny Kennedyů: Takhle JFK a jeho blízké určitě neznáte

5 vzácných fotek prokleté rodiny Kennedyů: Takhle JFK a jeho blízké určitě neznáte
Zdroj: reprofoto Wirelmage
+ Další fotografie

Je to asi nejslavnější rodina na světě, i když žít v ní by asi chtěl málokdo, jelikož se považuje za pěkně prokletou. Okolo prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho (†46) se děla spousta tragických věcí a jeho osud si nesli i jeho potomci.

JFK a jeho žena Jacqueline patřili tehdy v 60. letech k miláčkům Ameriky, ona vlastně nastolila symbol první dámy svým vkusem a chováním, on se těšil velké přízni svých voličů a celý svět sledoval nejen jeho politické kroky, ale i soukromé.

Tehdy v Bílém domě to žilo velkou rodinou, bratři Johna Kennedyho se také dali na politiku, Jackie vychovávala děti jako ze žurnálu a aférky svého manžela velkoryse přehlížela, a to i v takových situacích, kdy jí odrzlá Marilyn Monroe doslova lezla do soukromí.

Štěstí ale dlouho netrvalo, JFK úřadoval jako prezident jenom tři roky, kdy ho léta Páně 1963 zabil v Dallasu atentátník. Přesto život této rodiny fascinuje veřejnost dodnes, nejen pro rodinné prokletí brzkých a náhlých úmrtí, ale i proto, že o jejich soukromí se vědělo málo a zároveň hodně. Drby se šířily celou Amerikou, ale do svého středu pustili málokoho.

I proto soukromé fotky z archivu rodiny Kennedyů fascinují dodnes. Málokdy se totiž dostanou ven.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy