Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 věcí, které Rychtář pokazil: Tohle je důkaz, kdy zapíral, že je Iveta alkoholička a ještě víc!

Na Josefa Rychtáře (56) se po smrti Ivety Bartošové (†48) veřejnost sesypala jako supi na svou kořist. Většina lidí ho obviňuje ze sebevraždy zpěvačky, ale málokdo si uvědomuje, jak šílené soužití je s alkoholikem a jak často dokáže ve zdravě myslícím a jednajícím člověku vyvolat animální pudy.

V následujícím videu, které obsahuje celý jeden díl pořadu Iveta Živě, který před dvěma roky vysílala TV Pětka, je bohužel přesně vidět, kterých chyb se Rychtář dopouštěl. Televize sice v té době zajistila Ivetě velmi slušný příjem, přesto se nabízí otázka: Bylo opravdu v tomto stavu nutné ji tahat na obrazovku? Udělejte si vlastní názor.

Iveta nejprve v televizi vystupovala sama, později si Rychtář vymínil, že bude v pořadu s ní, a takhle to probíhalo:

1. Rychtář neustále mluvil za Ivetu. Nutno podotknout, že zpěvačka často odbíhala od tématu, přesto to byl její pořad.

2. Rychtář několikrát napadal diváky za jejich dotazy. Všichni, kdo pořad tehdy sledovali, včetně moderátora Jana Antonína Duchoslava, viděli, že zpěvačka není v pořádku. Rychtář byl na diváky, kteří na to upozornili, agresivní a radil jim, aby na pořad nekoukali, případně pokládali dotazy ohledně desky, připravovaného turné, jinak nebude Iveta odpovídat.

3. Rychtář řekl, že Iveta nepotřebuje bulvár, že má jako slavná zpěvačka reklamy dost. To je samozřejmě nesmysl. I Karel Gott, jehož popularita sahá daleko přes Česko, ví, že reklama je potřeba neustále a sám má velmi dobře rozvrženo, jak s bulvárem komunikovat. O tom, že Rychtář i teď, v době piety aktivně s bulvárem komunikuje, není třeba se dál rozepisovat.

4. Rychtář lhal, že je Iveta v dobré pohodě. Nebyla a je na to desítky svědků.

5. Když další z diváků upozornil na to, že Iveta pije a že je to na ní znát, rozčílil se Rychtář, jaké mají lidi právo posuzovat, jestli se Iveta může napít, nebo ne. Iveta už ale v té době měla s pitím a užíváním benzodiazepinů velké problémy.

Související články

Další články