Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

5 věcí, které jste nevěděli o Češce s největšími prsy: Jakou má Milena vůbec velikost košíčků?!

Milena na svoje stránky pravidelně přidává pikantní fotky.
Zdroj: milena-velba.de
+ Další fotografie
Paní Milena Velba (46) se chlubí největšími přírodními prsy. Narodila se v Ústí nad Labem, ale svoje štěstí našla v Německu, kde se určitě najde hodně pánů, kteří její vnady ocení a zaplatí za její DVD nebo plakáty. Prsa jí začala růst už někdy ve dvanácti letech a byla dokonce doba, kdy si musela kupovat novou podprsenku každý měsíc! Jak vlastně zvládá Milena každodenní činnosti s tak obřími nárazníky?

Milena má na svých stránkách pěknou zásobu fotek, ale i intimní životopis. Co se o této dámě můžete dozvědět?

1. Poděděná prsa

Mileně odmala maminka říkala, že jednou bude mít obří prsa. Sama se totiž pyšnila velkou velikostí. V tomhle ji Milena určitě předehnala.

2. Velikost

Milena Velba se pyšní košíčkem 36J. Jak říká, záda ji nikdy nebolela ani neuvažovala o zmenšení. Její prsa k ní prostě patří.

3. Láska k motorkám

Milena už od puberty miluje motorky. Svezl ji tenkrát její první kluk a od té doby ji láska k rychlým strojům neopustila.

4. Cesta do Německa

Po studiích pracovala Milena v otcově firmě, ale lákal ji divočejší způsob života. V devadesátých letech potkala v baru bandu motorkářů, kteří jí navrhli, ať s nimi cestuje po Evropě. Milena neváhala a jela s nimi. Nakonec se usadila v Německu, hlavně kvůli vyšší životní úrovni.

5. Modeling

I když je to žena s neobyčejnou vizáží, tak s modelingem začala až v roce 2003 a přesvědčil ji k tomu kamarád. Fotila se s modelkou Nadine a od té doby je její emailová schránka plná nabídek.

Související články

Další články