Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

5 věcí, které by si měla užít každá žena, než se stane matkou!

Zdroj: profimedia.cz
Už máte doma malého společníka, nebo zatím o dětech jen uvažujete? Důležité je si před tím, než se stanete matkou, dostatečně užít věcí, které se s mateřstvím tak nějak neslučují. Myslíte si, že jste si užila dostatečně a nacházíte se ve správné životní etapě? My pro vás máme 5 věcí, které by měla každá žena před mateřstvím zažít.

I na mateřství je potřeba se dostatečně připravit. Přestože jde o zcela přirozenou věc, která svým způsobem přijde a změní vás, není na škodu mít už některé věci za sebou. Podívejme se na 5 věcí, které by každá maminka měla poznat ještě před mateřstvím.

1. Pravidelný příjem

Je dobré postavit se na vlastní nohy a nevlítnout do toho hned po škole. Užijte si chvilku pravidelné vstávání, hádky s kolegyněmi i komunikaci s nadřízeným.

2. Sdílení domácnosti s mužem

Muž je takové velké dítě, a tak si chvíli vyzkoušejte starat se taky o někoho jiného než jen o sebe.

3. Samota

I pocit samoty je důležitý. Po tom, co se stanete maminkou, ho už nikdy nezažijete a bude se vám po něm stýskat.

4. Zlomené srdce

Život nemůže být jen procházka růžovou zahradou, a tak byste si měla zažít i zklamání a smutky, které k životu prostě patří. Naučí vás to líp cítit pocity druhých.

5. Sex na jednu noc

Ani tuto zábavu snad jako matka nezažijete. Vyzkoušejte si tedy i tak trochu zakázané věci, pak nepřijde pocit, že jste si nic neužila.

Související články

Další články