Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

5 ultra trapných názorných příkladů, jak svoji holku požádat o ruku. Tohle, pánové, nedělejte!

Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Co si budeme povídat, když má chlap žádat o ruku, jsou to nervy pro obě strany. Pro něj, že jeho slečna řekne ne. Pro ni, že to její partner udělá obzvlášť trapným nebo ubohým způsobem a bude mít co dělat, aby neřekla ne. Nepovíme vám, jak to dělat máte, to byste snad měli vědět sami, ale jak byste to rozhodně dělat neměli. Tady je 5 nejtrapnějších způsobů!

Žádost o ruku je důležitá záležitost. Chce to vhodné načasování, dobré místo a pár oblbovacích keců, protože holce prostě nemůžete říct: „Hele, kotě, co spáchat nějaký manželství?!“ Pánové si na to možná nepotrpí, ale holky ano, ať se vám to líbí nebo ne.

Taková žádost má pár pravidel. Neuškodilo by, kdybyste do ní zapojili trochu romantiky. Ale pozor, ať to nepřeženete a budoucí nevěstě se z romantiky nezvedne kufr. Takže žádné holubice, labutě apod.

Pravidlo číslo dvě – vynechte publikum. Tohle je vaše záležitost. Zasnoubení je intimní chvilka a nemusí o ní vědět celý stadion. Zasnoubení uprostřed hřiště nebo na Karlově mostě, kde proudí davy zvědavých turistů, není ani trochu originální, je TRAPNÉ. Brrr.

A poslední ze základních pravidel, žádejte, pokud jste si jisti, že řekne ano. Není totiž nic trapnějšího a zoufalejšího, než když vás pošle se svatbou do háje. Zapomeňte na nějaké zásnuby po čtvrt roce intenzivního sexu a randění (ano, i tací pánové jsou, kteří by se ženili po třetím orgasmu, moderní slečny jim říkají zoufalci, ubožáci nebo nuly, co hledají novou matku).

Ať už se ji rozhodnete požádat jakkoli, dejte si na tom záležet. Ačkoli tomu dnešní doba nenasvědčuje, pořád existuje varianta, že by si vás fakt vzala jen z čisté lásky a taková žádost by mohla být vaše poslední, tak ať stojí za to!

No a názorné příklady toho, jak by to nemělo vypadat, najdete v galerii.

Související články

Další články