Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

5 typů erotických snů: Víme, co nám prozrazují!

Co se jí tak asi zdá?
Zdroj: Profimedia.cz
Zdají se vám erotické sny? Probouzíte se celá mokrá a roztoužená? Podle toho, kdo je objektem vašich snů, se dá poznat spousta zajímavých věcí. Pojďte se tedy o sobě něco dozvědět!

Jak jste na tom s erotickými sny? Zdají se vám často, nebo jste ještě žádný nezažila? Pokud jste v těchto snech začátečnice, nejdříve si uvědomte, kdo je tak nejčastěji objektem vašich snů. To vám totiž odhalí spoustu zajímavých věcí.

1. Masturbace

Pokud se vám zdá o vlastním uspokojování, je to známka toho, že sex opravdu milujete. Právě proto, že ho máte pořád, málo se potřebujete sexuální představou zaměstnávat i při spaní. Jestli se vám často zdá, že vás u masturbace někdo načapá, je to známka toho, že nemáte čisté svědomí a něco tajíte.

2. Trojka

Pokud sníte o sexu ve více lidech, dá se tvrdit, že váš život je jedna velká nuda a stereotyp. Proto vaše podvědomí aspoň při spaní touží po vzrušení a sexualitě. Snažte se víc uvolnit a nežít tak upjatě a stejnorodě. Promluvte si o nudě i s vaším partnerem a třeba vás ještě vaše sny zachrání.

3. Makej ty .....

Je podtext vašich snů převážně sprostý a dost pornograficky laděný? Pokud vás ve snu protějšek ponižuje, pak je to známka toho, že si nevěříte a potřebujete posílit své sebevědomí. Právě sexuální sny můžou být dobrým vodítkem k vaší duši, proto je neberte na lehkou váhu.

4. Kdo jste, pane

Jste v místnosti a užíváte si sex s naprosto neznámým člověkem? Tak to je dost sexy představa, nemyslíte? Vaše sny vám napovídají, že potřebujete do svého života vnést víc napětí a překvapení. Zasekli jste se v nekonečném kolotoči činností, které se stále opakují. Zkuste něco nového, a to nejen v sexu.

5. Ano, šéfe

Tak to je asi hodně creazy sen. Zdá se vám o tom, že si to rozdáváte se šéfem? Zůstaňte v klidu, nemusí to okamžitě znamenat, že ho milujete. Naopak mu můžete podvědomě vyjadřovat svůj respekt. Takového snu si vůbec nevšímejte a sex si pořádně užijte, porady pak budou stát za to.

Související články

Další články