Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

5 těhotenských modelů Ornelly Štikové: Nechte se inspirovat a sledujte, jak nejkontroverznější celebritě Česka rostl pupek

Ornella Štiková
+ Další 2 fotografie

Nejvyhledávanější celebrita na Googlu za loňský rok Ornella Štiková (20) skočila do vod šoubyznysu po hlavě. K tomu stačilo nechat se oplodnit od Pepy Kokty (56) (což moc práce nedá, Pepa je plodný až až a stačí s ním na Facebooku hodit pár laškovných slovíček) a pak to všechno zavčasu nahlásit médiím.

Od té doby byla Ornella povinnou součástí každého večírku, od kterého si pořadatelé slibovali, že se o něm díky její přítomnosti napíše. Štiková věděla, jak se před fotografy nakrucovat, protože měla zkušenosti z modelingu. Většina fotografií zdůrazňovala rostoucí břicho, ve kterém se klubal Quentin.

Ornella si i v těhotenství potrpěla na okázalé outfity, za které sice sklízela od módních policistů kritiku, ale to ji rozhodně neodradilo od nošení značkových kabelek, které přítelkyně hokejek dostávají jako odpustku za nevěru, a elastických modelů, které účelově zdůrazňovaly těhotenství.

Mohlo by vás zajímat

Další články