Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

5 rad nad zlato: Jak se ubránit otravným komárům? Víme, co vám určitě pomůže!

Jestli je něco otravnějšího než facebookové statusy od Démonika Martucciho, pak jsou to komáři, kteří v takovémto počasí mají pré. Jak se jim bránit?

1. Zapněte větrák

Komáři nejsou moc silnými letci, pokud tedy na noc zapnete větrák, pravděpodobně budou mít velký problém se k vaší voňavé kůži dostat.

2. Pijte méně piva

Americká asociace pro kontrolu komárů (jo, fakt to existuje) provedla menší výzkum a zjistila, že komáři jsou pivaři. Zlatavý mok jim neuvěřitelně chutná, proto si, pokud nemáte po ruce repelent, raději nalijte u grilování vínečko.

3. Svíčky

Palte doma nebo na terase svíčky s citronovou vůní, které působí na komáry asi tak jako na nás působí nový klip Terezy Kerndlové.

4. Dlouhý rukáv nestačí

Pokud jste se vydali vyloženě do přírody, samozřejmě si navečer oblékněte dlouhý rukáv a dlouhé nohavice. Ale pozor, komáři dokážou štípnout i přes oblečení. Repelent proto rozhodně vezměte s sebou.

5. Likvidujte vodní plochy

Pokud vám někde stojí volně voda, třeba pod květináčem nebo ve váze, věřte, že vytváříte ideální prostředí pro množení komárů. Buďte nekompromisní a zlikvidujte jejich larvy v záchodě.

Mohlo by vás zajímat

Další články