Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

5 parazitů na smrti Bartošové: Kdo si chtěl na pohřbu Ivety udělat promo a komu se to podařilo?

5 parazitů na smrti Bartošové: Kdo si chtěl na pohřbu Ivety udělat promo a komu se to podařilo?
Zdroj: archiv
Předchozí Další

Hádky Josefa Rychtáře (56) o tom, jak bude vypadat pohřeb Ivety Bartošové (48), a jeho neustálé mediální výstupy, které následovaly několik dní po sebevraždě zpěvačky, utvrdily její přátele v tom, že se rozlučkové akce ve strašnickém krematoriu nezúčastní stejně jako expartner Ladislav Štaidl (69), syn Artur, maminka Svatava, bratr Lumír i dvojče Ivana.

Předpokládali jsme správně, že se v areálu strašnického krematoria objeví kromě miliardy novinářů jen ti, kteří si spočítali, že přes nulovou účast slavných si tak zadarmo přihřejí polívčičku. Kdo se rozhodl na celé události profitovat a jak mu to vyšlo?

1. Samotný vdovec Josef Rychtář (56) ještě v den smrti Ivety rozdával rozhovory na všechny strany a u domu v Uhříněvsi se nevystřídali snad jen redaktoři z Mateřídoušky a Dikobrazu. I když teď Rychtář mlčí, během pár dní se mu podařilo takové PR, za jaké jiní platí desetitisíce. Teď už jen čekáme, kdy se objeví jako host v Show Jana Krause

2. Majitel firmy, která zajistila Rychtářovi ochranu po dobu konání posledního rozloučení, přiznal médiím, že za své služby nic nepožaduje. Firma má sice reklamu velikou sama o sobě, stará se o zahraniční celebrity, které přijedou do Prahy, nicméně mít promo na události, jakou byl pohřeb Ivety, se prostě počítá.

3. Známá česká firma, která se specializuje na šití kvalitních pánských obleků, sama neváhala mezi média vypustit zprávu, že to budou právě oni, kdo na míru připravili smuteční oblek pro Rychtáře.

4. Na pohřeb se dostavila i zrzavá vyšetřovatelka smrti Bartošové, jejíž přítomnost v Malé obřadní síni strašnického krematoria ale nebyla žádoucí, a tak se s kolegou musela zase poroučet zpátky do kanceláře Díky její výrazné image ženy se zrzavou kšticí a milovnici značkového oblečení se zjistilo, že není jen vyšetřovatelkou, ale taky pokukovala po herectví. V komedii Slunce, seno, erotika se dokonce svlékla a ukázala prsa

5. Zetková celebritka Jan Bendig přispěchal ke strašnickému krematoriu se svým podivným manažerem a novináři lační po jakékoliv sebeméně známé tváři se na něj snesli jako vosy na med. Honzík si tak užil po sto letech svých prvních a posledních pět minut pocitu opravdové slávy.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy