Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

5 nutností, bez kterých se neobejde žádná žena!

5 nutností, bez kterých se neobejde žádná žena!
Zdroj: youtube.com
Máte doma tisíce propriet a stále se sebou nejste spokojená? Péče o ženské tělo prostě není jednoduchá. My vám ovšem dnes přinášíme 5 vychytávek, které vám usnadní život. Uvidíte, že od teď se bez těchto tríčků neobejdete!

Být ženou prostě není jednoduché. Potřebujeme tisíce krémů, make-upů, vychytávek, což nás stojí spoustu peněz a výsledek není někdy takový, který reklamy slibují. Proto vám dnes přinášíme 5 triků, které vám neudělají vítr v peněžence, a navíc vám usnadní život

1. Pupínky v tříslech

Noční můra asi každé z nás. V období léta, kdy nosíme plavky, si asi své intimní partie holíme ještě víc než normálně. Takový zákrok ovšem dělá s pokožkou své. Jistě znáte začervenalé pupínky v tříslech, kvůli kterým nesundáte ani na koupáku sukni. Máme pro vás jednoduchou radu. Stačí si po oholení třísla natřít jakýmkoli deodorantem. Ano, tak jednoduché to je.

2. Oschlé rty

Tak to je zase zimní problém. Ráda byste si namalovala rty výraznou barvou, ovšem vaše rty jsou vysušené, což je naprosto nevzhledné Co takhle vytvořit si domácí peeling? Je to jednoduché, vezměte si obyčejný kartáček na zuby, který namočte do medu a své rty pořádně vypeelingujte. Pokud doma nemáte med, vystačíte si s vodou smíchanou s cukrem.

3. Oční linky jako od profesionálů

Teď to bude znít dost bláznivě, ale zkuste před tím, než si začnete malovat linky, vložit tužku mezi prsa. Tužka se krásně zahřeje a vaše linky budou naprosto dokonalé. Ano, nezbláznili jsme se!

4. Sex parfém

Ráno se navoníte a odpoledne už ani nevíte, že jste to udělala. Tahat u sebe parfém je nepraktické a dost často zapomínáme. Proto pro vás máme radu, jak vůni parfému uchovat co nejdéle Místo, které si navoníte, před tím natřete vazelínou a je po problému.

5. Odlíčení v pár sekundách

Zázrak jménem kokosový olej už určitě znáte. Zkusila jste se jím ovšem někdy odlíčit? Nemusíte tak utrácet za drahá odličovadla a můžete mít jednu skleničku na více věcí Kokosák je prostě top a každá z nás ho musí mít ve své koupelně i kuchyni.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy