Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

5 neprůstřelných důvodů, proč neplivat, ale polykat!

Pánové budou mít radost…
Abychom taky udělali pánům v průběhu adventu radost...

Studií, které prokázaly, že orální hrátky zakončené polknutím spermatu jsou ženskému zdraví prospěšné, byla publikována už celá řada.

My vám teď poskytneme 5 dalších neprůstřelných důvodů.

1. Krásná pleť

Ejakulát obsahuje minerály a vitamíny a také látku spermidin, která zabraňuje stárnutí a dokáže omladit buňky až o třicet procent. Nejvyšší koncentraci spermidinu mají ve svém spermatu především mladí muži, se stoupajícím věkem ale klesá. Takže dámy, které se toho nebojí, nemusejí utrácet za drahé krémy.

2. Dobrá nálada

Američtí vědci z Newyorské státní univerzity nedávno zveřejnili studii, v níž tvrdí, že mužské sperma prospívá duševnímu zdraví žen, protože funguje jako účinné antidepresivum. Sperma podle nich obsahuje melanin a serotonin, které mají významnou schopnost pozitivně ovlivnit duševní pohodu.

3. Lepší chuť

Pokud se téhle libůstce z nějakého důvodu vyhýbáte, vězte, že docela snadno můžete ovlivnit její chuť. Stačí, když partnerovi změníte jídelníček a zkusíte mu zatrhnout některé jeho zlozvyky, jako je kouření a pití alkoholu. Zkuste mu naservírovat banán nebo jahody a pochopíte!

4. Hubnutí

Semeno podle průzkumů podporuje trávicí ústrojí, takže po něm budete rychleji spalovat kalorie.

5. Láska

Pokud se žena nebojí polykat mužovo sperma, dává mu tím najevo svou absolutní náklonnost. Oproti vyplivování nebo dávení je to rozhodně jiný projev přitažlivosti, nemyslíte?!

Mohlo by vás zajímat

Další články