Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 největších sviňáren, kterých se muži běžně dopouštějí na ženách

Zdroj: Profimedia.cz
Nemusíte být zrovna obstarožní feministka, abyste si čas od času mohla zanadávat na mužské pokolení!

Vidíme je všude kolem nás.

Muže, kteří ubližují ženám v tom nejhorším a nejpodvratnějším slova smyslu.

Když se to zrovna (díkybohu) nestane nám, je dost pravděpodobné (bohužel), že to potká některou z našich nejlepších kamarádek.

Mužské plemeno bývá (až na výjimky) velice zákeřné a podvratné!

Tohle je 5 způsobů, kterými ženám nejčastěji ubližují.

1. Podrývají nám sebevědomí

Ať už jsme pro ně moc tlusté, moc hubené, ploché nebo uječené, ne zřídkakdy nás staví do latě, aniž bychom o to vůbec stály. A proto, milé dámy, pokud vás váš drahý hodlá převychovávat, ať raději sáhne po některé z mladších ročníků, po které by stejně dřív nebo později sáhl.

2. Opouštějí nás s mladšími

Jak již bylo naznačeno v prvním bodě, je to tak a příroda si nevybírá. Muži chtějí stále nové a stále mladší. Můžete se snažit sebevíc, pečovat o svou tvář i tělo, být bezkonkurenční kuchařkou i hospodyňkou, ale jakmile se o jeho rozkrok otře mladší maso, půjde bez ptaní.

3. Zapomínají na své závazky

Zatímco normální žena by své dítě nikdy neopustila, normální muž si klidně zplodí další dvě v jiném hnízdě se třetí ženou a je mu to úplně fuk.

4. Lžou

Jakmile se jednou naučí neříkat nám pravdu, bude lež jejich nejbližší přítelkyní. Že místo ryb nebo tenisu chodí na zálety a že vás poslal na dovolenou k moři ne z lásky, ale aby si odpočinul a užil s milenkou, vás nevyvede z míry, pokud se s tímhle faktem srovnáte.

5. Upřednostňují svou matku

Nejdůležitější ženou jejich života nejste vy, ani vaše dcera, ale jeho matka. A tak to prostě zůstane a vlak přes to nepojede. Co řekne máti, je svaté.

Související články

Další články