Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

5 největších sviňáren, kterých se muži běžně dopouštějí na ženách

Nemusíte být zrovna obstarožní feministka, abyste si čas od času mohla zanadávat na mužské pokolení!

Vidíme je všude kolem nás.

Muže, kteří ubližují ženám v tom nejhorším a nejpodvratnějším slova smyslu.

Když se to zrovna (díkybohu) nestane nám, je dost pravděpodobné (bohužel), že to potká některou z našich nejlepších kamarádek.

Mužské plemeno bývá (až na výjimky) velice zákeřné a podvratné!

Tohle je 5 způsobů, kterými ženám nejčastěji ubližují.

1. Podrývají nám sebevědomí

Ať už jsme pro ně moc tlusté, moc hubené, ploché nebo uječené, ne zřídkakdy nás staví do latě, aniž bychom o to vůbec stály. A proto, milé dámy, pokud vás váš drahý hodlá převychovávat, ať raději sáhne po některé z mladších ročníků, po které by stejně dřív nebo později sáhl.

2. Opouštějí nás s mladšími

Jak již bylo naznačeno v prvním bodě, je to tak a příroda si nevybírá. Muži chtějí stále nové a stále mladší. Můžete se snažit sebevíc, pečovat o svou tvář i tělo, být bezkonkurenční kuchařkou i hospodyňkou, ale jakmile se o jeho rozkrok otře mladší maso, půjde bez ptaní.

3. Zapomínají na své závazky

Zatímco normální žena by své dítě nikdy neopustila, normální muž si klidně zplodí další dvě v jiném hnízdě se třetí ženou a je mu to úplně fuk.

4. Lžou

Jakmile se jednou naučí neříkat nám pravdu, bude lež jejich nejbližší přítelkyní. Že místo ryb nebo tenisu chodí na zálety a že vás poslal na dovolenou k moři ne z lásky, ale aby si odpočinul a užil s milenkou, vás nevyvede z míry, pokud se s tímhle faktem srovnáte.

5. Upřednostňují svou matku

Nejdůležitější ženou jejich života nejste vy, ani vaše dcera, ale jeho matka. A tak to prostě zůstane a vlak přes to nepojede. Co řekne máti, je svaté.

Mohlo by vás zajímat

Další články