Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

5 největších skandálů prince Harryho: Připomeňte si fotky, kde si nahý zrzek zakrývá penis, šňupání vodky a další průšvihy

+ dalších 2 fotografií

Skandály ke členům britské královské rodiny patří stejně jako fernet k Ivetě. Zatímco se královský dvůr momentálně raduje z narození syna Kate Middleton (31) a prince Williama (31) George Alexandra Louise, v pozadí stále zůstávají jako temné stíny průšvihy prince Harryho (28), který jako neřízená střela jednou za čas pobouří nejen britskou monarchii, ale i celý svět.

Připomeňte si nejdivočejší počiny mladíka, který svým rebelským chováním už připravil královně Alžbětě II. nejednu těžkou chvilku.

  1. Na začátku roku 2005 zveřejnil britský bulvární deník The Sun fotografii mladšího syna Diany a Charlese, jak přišel na maturitní večírek oblečen v nacistické uniformě s hákovým křížem na rukávu.
  2. O dva roky později se na veřejnost dostal záznam z mise v Namibii, kde Harry šňupal vodku. „Přijímání alkoholu nosem zvyšuje riziko přímého poškození mozku,“ vyjádřil se tehdy k případu doktor Frank Soodeen ze společnosti Alcohol Concern, která v Británii šíří osvětu týkající se konzumace alkoholu. Princův mluvčí se tehdy odmítl k incidentu vyjádřit, protože se prý jednalo o soukromou záležitost.
  3. V roce 2008, v době, kdy byl v armádě, řekl svému spolubojovníkovi: „Á, pakoš přišel.“ Pakoš je označení pro muslimského zajatce. Tato urážka se stala dalším z důvodů, proč nakonec opustil britskou armádu.
  4. Co se stane v Las Vegas, zůstane ve Vegas. Tohle tvrzení bohužel nevyšlo v případě Harryho, který ve městě hazardu v roce 2012 s partičkou přátel rozjel pořádný mejdan. Z místa činu unikly fotografie, na kterých nahý Harry objímá cizí ženu. Na jedné fotce je Harry zachycen nahý zepředu, jak si rukou zakrývá svou chloubu. Na dalším snímku špulí zadnici, přičemž objímá nahou dívku.
  5. Roztomilý zrzek se stal reklamním tahem jednoho gay baru v Londýně. Na plakátu, který láká k návštěvě klubu, je, jak jinak, zobrazen polonahý. Jestli o tomhle ale královská rodina vůbec ví?

Mohlo by vás zajímat

Další články