Silikony jsou dobrá věc, když holce pomůžou zvednout sebevědomí. Ale když se to s tím přežene, tak už to zavání trošku béčkovým pornem. To moc dobře některé krásky vědí a plastického chirurga ještě nenavštívily. Možná i proto, že západní trend modelingu má radši přirozenost a holky vědí, že s melouny by těžko uspěly v zahraničí.

Máme pro vás pět krásných modelek, které ke své kariéře ani ke šťastnému vztahu nepotřebují mít napumpovaný dekolt.

1. Aneta Vignerová (28)

Miss ČR 2009 byla vždy napadána za to, že vypadá spíš jako kluk, a k tomu přispěl i její plochý hrudníček, kdy byste řekli, že místo prsou tam má jen lentilky pod kobercem. Ale jak je vidět, tak modelka se za to vůbec nestydí a ráda si vezme i pořádný dekolt bez push-upky. Vypadá to, že ani jejímu příteli, bývalému fotbalistovi Michalu Zemanovi to nevadí a po fotbalových míčích už netouží.

2. Lucie Křížková (31)

Bývalá královna krásy vždy měla sportovní postavu, dělala gymnastiku, tak se jí hodilo, že prsa má po tatínkovi. Ani po výhře v Miss ČR neuvažovala o tom, že by si dekolt nechala zvětšit. I tak žije ve spokojeném manželství s jachtařem Davidem Křížkem, kterému porodila syna Davídka.

3. Veronika Procházková (28)

Tvář návrhářky Beaty Rajské je zářný příklad, že i s pětkami na hrudi můžete ulovit hokejistu. Sice to není žádný milionář z NHL, ale tak Veronice asi stačí ligový hokejka. Podle jejích slov je šťastně vdaná. S manželem ji dlouho nikdo ve společnosti neviděl.

4. Nikol Švantnerová (22)

Poslední královna krásy sice měla problémy ve vztahu se sexuchtivým fotbalistou Jakubem Horou, ale kvůli prsům to určitě nebylo. Nakonec se k sobě vrátili a Kuba tak zase může laskat její lentilky, se kterými je Nikol spokojená.

5. Tereza Maxová (44)

Krásná topmodelka je ukázka toho, jak můžete i jako plochodrážnice udělat díru do světa. Jedna z nejkrásnějších Češek moc dobře pochopila, že v tom špičkovém modelingu by neuspěla, kdyby měla obrovské vnady, že ty se spíš hodí pro pánské časopisy. Ale ví, že můžete být sexy i bez nadmutého hrudníku.