Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

5 nejhorších věcí, které vás mohou potkat na letních festivalech

Tohle vás může potkat!
Festivaly v létě jsou super věc. Poznáte spoustu nových přátel, zažijete plno legrace a hlavně se po celém pracovním roce nádherně odreagujete. Tohle zní jako naprosto ideálně strávené léto a dovolená v jednom. Ale i tak existují věci, které vám mohou vaši dovolenou na fesťáku pěkně pokazit. Tohle je pět věcí, na které byste si měli dávat pozor.

1. Stupidní sousedi – všichni moc dobře víme, že souseda na fesťáku si zkrátka nevyberete. O to horší to je, když narazíte na pořádného pitomce. Pokud vám jen donekonečna pouští hlasitou hudbu od rána do večera, tak se to ještě zvládnout dá. Ovšem když se vám vyzvrací za stan, tak je to pěkný opruz.

2. Počasí na nic – celý rok se těšíte na léto, až konečně vyrazíte na festival, na který máte koupen lístek už půl roku dopředu. Když konečně dorazíte na vytoužené místo, není nic horšího než zjištění, že na celý týden vašeho pobytu hlásí špatné počasí.

3. Špatné drogy – v tomto případě jasně platí, že byste se měli spoléhat výhradně na sebe, na své nejlepší kamarády nebo na ověřené lidi. Když risknete koupi drogy od někoho cizího, může se vám klidně stát, že se třeba vaše kamarádka uprostřed koncertu poblije. Ty pohledy ostatních moc příjemné nejsou. Opravdu ne.

4. Nemoc – horší než hnusné počasí je už snad jenom nemoc. Není nic horšího, než když na festivalu onemocníte. Proto si dávejte pozor na prochladnutí. Přes den mohou být klidně vedra, ale když spíte v noci ve stanu bez karimatky, tak se nachladíte hned. Proto doporučujeme připravit lože před tím, než se ožerete jako prasata.

5. Zoufalá organizace – aby byl celkový dojem z festivalu na jedničku, musí do sebe všechno perfektně zapadat. Vy se klidně můžete bavit, mít kolem sebe skvělé lidi, ale když nefunguje servis, za který jste si zaplatili, je to na nic. Nikdo nechce po propařené noci usedat na odporně smradlavou záchodovou desku nebo něco horšího.

Mohlo by vás zajímat

Další články