Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

5 nejdražších kabelek Moniky Babišové je tu! Dámy, za to byste měly auto!

+ Dalších 68 fotografií
Luxus
Monika Babišová (44) umí okouzlit Česko i USA. Má ráda luxus a kvalitu. Jako každá žena si potrpí na kabelky, na kterých rozhodně nešetří. Tohle je 5 nejdražších kabelek Moniky Babišové.

Která žena nemá úchylku na boty a kabelky. Jde o nutnou součást ženského outfitu. To, kolik za jednotlivé kousky utratíme peněz, záleží pak už na naší volbě. Manželka ministra financí ovšem na kabelkách nešetří a její kousky dosahují ke sto tisícům korun. Zajímá vás jak drahé kousky Monika Babišová v šatníku má? Tohle je 5 nejdražších.

1. Fendi

Tak s Fendi kabelkou udělala Monika opravdu velkou parádu. Cena kabelky se vyšplhala až na 55 000 korun, což je opravdu neuvěřitelná suma. Málokterá žena si takovou kabelku může za celý život koupit, ovšem u Moniky jde pouze o jednu z desítek luxusních kabelek.

2. Dior

Svůj černý outfit Monika perfektně doplnila svítivě žlutou kabelkou, málokdo by ovšem hádal cenu této krásky. Přestože se nejedná o žádnou velkou brašnu, stála Moniku tahle stylová diorka celých 70 000 korun.

3. Chanel

Co by to bylo za luxusní sbírku kabelek, kdyby v ní chyběla chanelka. Elegantní černá kabelka zdobená klasickými chanelovskými řetízky přijde na pěkných pár korun. V tomhle případě se bavíme o částce 100 000 korun.

4. Armani

Značka Armani je od předchozích pro Moniku asi něco jako pro nás jakákoli konfekce. I tak nejde o kabelku za pár stovek. Jen tak na nákup si vyrazila paní Babišová s kabelkou za 10 000 korun.

5. Kenzo

Jestli se vám líbí kabelka Kenzo, budete muset dát na stranu velkou část výplaty. Pro Moniku jsou to asi drobné, ovšem pro nás jde o pěkný balík peněz. Kabelka od značky Kenzo vyjde na 15 000 korun.

Mohlo by vás zajímat

Další články