Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

5 jednoduchých věcí, které ženám v létě dodají krásu a sebevědomí

Co takhle zkusit to od zítra jinak?
Léto přeje románkům, flirtům a seznámením všeho druhu. Abyste svůj potenciální protějšek zaujala na první dobrou, je záhodno nepodcenit přípravu.

Vypadat dobře znamená cítit se dobře a vysílat kolem sebe dobrou energii.

Dáme vám proto několik jednoduchých tipů, jak svůj zevnějšek nenápadně oživit a vylepšit!

1. Přehoďte si pěšinku

Češete se neustále na jednu stranu? Vlasy kolem pěšinky jsou zplihlé a naučené. Posuňte ji o dva centimetry a uvidíte tu změnu! Váš účes bude mnohem bohatší, vlasy živé a váš celkový look o 100 % lepší!

2. Otočte líčení

Jste zvyklá zvýrazňovat si oči? Zapomeňte na ně a namísto toho použijte výraznou rtěnku. Teď v létě frčí výrazné malinové nebo višňové odstíny. Stačí jen sjednotit pleť, nanést trochu zdravíčka na líčka a celkový look zaměřit na ústa. Že se nepoznáváte?

3. Méně je více

V létě obecně nedoporučujeme sázet na výrazný make-up. Vaše pleť je pod doteky sluníčka prozářená a vám stačí jen opravdu málo. Nebojte se návratu k osvědčené klasice – řasenka a lesk na rty.

4. Zahoďte spodní prádlo

Připadá vám to nesmyslné? Zkuste si své oblíbené letní šaty obléknout jen na nahé tělo. Že nemáte kalhotky a podprsenku budete vědět jen vy, ale vaše smyslnost bude cítit na hony daleko. A když si někoho připustíte k tělu, bude víc než mile překvapen!

5. Usmějte se

I když máte špatnou náladu, práce až nad hlavu a dovolenou dávno v háji, úsměv je vaší nejosvědčenější zbraní a pomocníkem v kráse.

Mohlo by vás zajímat

Další články