Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

5 fotek, které dokazují, že i tlusté holky mají právo kojit!

Tyto ženy s kojením opravdu problém nemají.
Zdroj: Ronja Wiedenbeck
+ Další 4 fotografie
Tak na tohle nemá každá maminka. Samoživitelku Ronju Wiedenbeck (26) museli narychlo odvézt do nemocnice. Nasadili jí silné léky a ona nemohla kojit svého 11měsíčního syna. Z nějakého důvodu mu nechtěla začít dávat náhradní stravu a zeptala se na facebookové skupině zaměřené na mateřství, jestli by nenašla náhradní kojné. A výsledek?

Malý chlapeček odmítal pít z láhve, a navíc nechtěl ani sunar a podobné náhražky. Zoufalá Ronja se tedy zeptala cizích žen na internetu, jestli jí chlapečka nenakrmí.

Ozvalo se jí přes tisíc žen! Jedna dokonce dorazila do nemocnice do hodiny. Nakonec se u Ria střídalo pět maminek a podle fotek to vypadá, že si malý žíznivec vůbec nestěžoval.

„Ani nemůžu popsat, jak mě to dojalo,“ říká maminka Ronja. „Ráda bych všem ještě jednou poděkovala. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak velkorysým jednáním. Strašně se mi ulevilo.“

Náhradní maminky samozřejmě prošly vyšetřením, než daly chlapci napít. Na světě dokonce existují místa, jakési mléčné banky, kde se pro takové případy mléko náhradních matek uchovává. Nic ale není bez rizika a je vždy šance, i když velmi malá, že se z cizího mléka dostanou tělem do těla i nechtěné bakterie.

Související články

Další články