Neznáme nikoho, kdo by si liboval v onom okamžiku, kdy se všeho nechává a nasazuje se ochrana. Pokud by se mezi vámi někdo takový našel, nechť se nám ozve, napíšeme o něm samostatný článek.

Pro ty ostatní je tady pár tipů na profi práci s kondomem:

1. Spojte to s orálním sexem

Nejpřirozenějším způsobem asi bude, když žena nasadí muži kondom hrozně nenápadně během orálního sexu. Zkuste to. Podrobný návod na orální sex máte mimochodem zde. Během blowjobu můžete třeba ukázat na okno, zvolat „jéé, kolibřík!“ a rychle nasadit. Kondom samozřejmě musíte mít po ruce. Rozbalený. Nebo ne, kolibřík ne. To by si mohl vzít frajer osobně.

2. Zabavte ho lichotivými řečičkami

Kupte kondom o dvě čísla menší a po dobu nasazování se strašně nahlas divte, že je jeho chlouba nějaká velká a že se to tam asi nevejde. Mějte připravenou i větší velikost, kterou pak opravdu použijte. Néé, děláme si srandu. Jedeme dál.

3. Finta Fň

Prozradíme vám jeden super trik. Kápněte partnerovi do kondomu trochu lubrikantu. Ne moc, jinak by se vám vysvlékal. Stačí jedna kapka. Bude se mu to líbit. Kdybychom mohli, tak na vás v tento okamžik mrkneme.

4. Pro ty šikovné a ty s prsy

Opravdové holky šikulky, které tedy mají prsa alespoň céčka, zvládnou prezervativ nasadit pomocí tzv. „mezikozí“. Nebudeme to rozpatlávat, mrkněte na nákres pod článkem a pochopíte. Snad.

5. Potěšte fetišistu

Máte mrštná chodidla? Kondom se dá krásně nasadit i nožkama a zřejmě se u toho oba i dost zasmějete. Jo, a nezapomínejte na pedikúru, ať se z tohoto zážitku chlapec neosype.