Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč večer vyrazit na Ples v Opeře: Ornellu ponesou v zubech, Partyšovou budou doprovázet „badygárdi“ a další lahůdky…

Ples v Opeře je hrozně nóbl a kdo tam není, ten kouká na olympiádu.
Zdroj: Lukáš Bíba / MAFRA /Profimedia.cz

Pražský Ples v Opeře je tady a vy máte ještě poslední šanci sáhnout do prasátka pro devět litrů na lupen na stání a vyrazit mezi smetánku ukázat velkoměstu, kdo že je tu pán. Tady je pět důvodů, pro které má cenu na poslední chvíli prohodit domácí župan za smoking:

1. Nepovedou Ornellu, bude to ještě veselejší

Pořadatele mohl loni trefit šlak, když se po plese nepsalo týden o ničem jiném než o vyhazovu Ornelly Štikové (20), kterou nechala škodolibě vyvést Gábina Partyšová (35), aby následně musela pořadatelům vysvětlovat, proč kvůli ní loňský ples nevešel do historie jako oslava vkusu, ale oslava bulváru. Letos je tomu naopak. Vzhledem ke konkurenci brněnského plesu se letos Ornella účastní plesu jako oficiální účinkující. Ale zatímco se budou všichni těšit, jak ji povedou, vyváděna letos bude Gábina Partyšové, ale neříkejte jí to, je to překvápko.

2. Na plese bude hvězda britské talentové show Paul Potts (43), takže pokud jste ještě neslyšeli z playbacku Nessun Dorma, neváhejte. No tak dobře, bude to možná naživo, a kdo je Paul Potts, to si dohledáte na Googlu.

3. V opeře budou k vidění luxusní minerály a luxusní štětky. Vždyť vám říkáme, že tam bude i Gábina Partyšová. A bude mít na sobě strašlivě drahý, vypůjčený šperk od konkrétní firmy a všem bude do kamer vyprávět, že má náušnice za tři mega, což jí hlídají dva „badygárdi“…

4. V hospodě budete moci machrovat, že jste byli na Plese v Opeře, zatímco ostatní byli tak maximálně na chlastačce u Jardy v garáži, což se rozhodně počítá. Dobrá, za trapáka budete samozřejmě vy, ale morálně a společensky jste jasně vyhráli.

5. Budou tam hezký holky, dobré jídlo a pití. A budou tam novináři. A bude to velký. Prostě všecko jako v Soči, akorát tam nemají ty hezký holky, takže není co řešit a uvidíme se v Opeře. Nebo v hospodě.

Související články

Další články