Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč stojí za to vyzkoušet nahý spánek!

Nahý spánek je naprosto přirozený.
Zdroj: youtube
Jak jste na tom se spaním bez pyžama? Odsuzujete naháče a přijde vám taková představa naprosto nechutná, nebo naopak nezvládáte představu, že se oblékáte do pyžama? Pokud jste nahému spánku ještě nepropadla, je na čase to vyzkoušet. Proč? Tady máte pár důvodů!

Nahý spánek je prostě zdravý, sexy, skvělý, a proto byste se měla zařadit do skupiny nahých spáčů. Ze začátku můžete cítit ostych, ale po čase zjistíte, že vzít si na sebe pyžamo je už naprosto pasé. Tady máte 5 důvodů, proč do toho jít.

1. Svoboda

Přesto, že to není nejpříjemnější téma, je důležité nechat si provětrat oblast svých intimních partií. Zapaření a vlhkost způsobují vznik kvasinkových a bakteriálních infekcí. Proto je jednou z prevencí spánek v rouše Evině. Vaše intimní partie se provětrají a vás nebudou trápit žádné obtíže.

2. Formování postavy

Pokud se naučíte spát nahá, získáte klidnější spánek a časté buzení pro vás už bude minulostí. S klidným spánkem přichází i vlna pohody a spokojenosti. Stresový hormon kortizol se vyplavuje minimálně, což navozuje psychickou pohodu. Pokud se v noci budíte a vaše tělo vyplavuje velké množství stresového hormonu, cítíte se nejen unavená, ale také hladová. A s hladem roste chuť na jídlo a s chutí na jídlo roste bříško.

3. Dobití baterek na maximum

Pro zdravý a klidný spánek je důležité chladné prostředí. Pokud se kvalitně vyspíme, zpomalujeme proces stárnutí a navozujeme si příjemnou náladu. Pokud spíme v pyžamu a ještě k tomu pod peřinou, zastavujeme ochlazování těla a zabraňujeme tak přirozenému procesu těla.

4. Pro partnera budete sexy

Jak už jsme zmínili, nahé tělo je prostě sexy. Pokud se k partnerovi přitisknete a dotýkají se nahá těla, dějí se divy. V těle se uvolňuje hormon lásky a štěstí oxytocin. Nejen že se nám zlepší sexuální život. Budeme se probouzet šťastné a odpočaté, to stojí za to, ne?

5. Posilování sebevědomí

Není nic horšího než uťáplá ženská, která se bojí promluvit. Způsobů, jak si zvednout sebevědomí, je hned několik. Vy můžete začít s tím, že budete spát nahá. Už jen to, že si zvyknete na nahotu, kterou začnete vnímat jako přirozenou, je cesta k úspěchu. Po delší době vás bude okolí vnímat jako sebevědomou a sexem nabitou dámu.

Související články

Další články