Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

5 důvodů, proč StarDance nevyhrála Taťána Kuchařová: Někteří diváci se s prohrou vnadné Miss stále nemohou smířit

5 důvodů, proč StarDance nevyhrála Taťána Kuchařová: Někteří diváci se s prohrou vnadné Miss stále nemohou smířit
Zdroj: herminapress.cz

Včerejší finále soutěže StarDance vyhrála Anna Polívková (34) s tanečníkem Michalem Kurtišem. Spousta diváků už několik kol předem tipovala na vítězství Taťánu Kuchařovou (25) s Janem Onderem, jenže ti zůstali druzí. Proč?

Kuchařová od začátku překvapila svou houževnatostí a ctižádostí. Přestože ukázala, že je zdravě snaživá, a do tancování dala všechno, právě ona snaživost připadala divákům příliš. V Česku se zkrátka zdravé sebevědomí stále plete s neurvalým loktařením.

Taťána získala v roce 2006 titul Miss World. Už tehdy se na její osobu snesla vlna kritiky, jak je možné, že vyhrála zrovna ona, objevily se teorie o tom, že vítězství bylo domluvené, že je jasné, že vyhrála, protože se klání konalo v sousedním Polsku, a spousta dalších názorů, které jí cestu do světa šoubyznysu (alespoň toho českého) zrovna neusnadnily.

Kuchařovou si lidé zařadili do škatulky krásek, které se pohybují tam, kam se mnozí nikdy nepodívají. Randila s radním Milanem Richterem nebo modelem Lanem Carlsonem, fotí po celém světě. Polívková je pro český lid mnohem "čitelnější", protože je mu její život poněkud blíž.

O Táně se ví, i když se o tom na veřejnosti nahlas nemluví, že podstoupila několik plastických zákroků. Spekuluje se o úpravě nosu, prsou, rtů a liposukce některých partií. Polívková je přirozená, drobné nedokonalosti mají lidé radši než vyumělkovanou krásku.

Výkon Kuchařové i někteří porotci srovnávali s výkonem profesionálky. Pro některé diváky byl její tanec tak dokonalý, až byl nudný, což mnoho z nich napsalo do internetové diskuze na webu České televize.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy